Svíce Boží oko Moudrosti

Kód: 944357.01
Neohodnoceno
610 Kč –4 %
bo moudrosti
610 Kč –4 % 580 Kč
Skladem (3 ks)

Světelné energie odemykají vše, co máme spatřit k našim úlohám i posláním. Tato svíce je dokonalým průvodcem při práci se stíny a s temnou rovinou bytí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BOŽÍ OKO MOUDROSTI

Podporuje naše poznání stínu tak hlubokého, že se dotkneme syrové Pravdy, která nám umožní procítění našeho Zdroje. Má silné ochranné pole, v němž jsou rozpuštěny veškeré negativní frekvence.

Vede nás k plnému, vědomému a odvážnému vstupu do temnoty i k jejímu pokornému a upřímnému přijetí tváří v tvář. Z tohoto přijetí se rodí Světlo, jehož náruči se teprve po integraci temnoty můžeme naplno a hluboce oddat a nechat se unášet proudem Života tak, jak přichází.

Podporuje nás ve vyvázání se z vlivu druhých osob, a to především z nesvobodných vztahů, založených na závislosti, manipulaci a jakémkoliv utrpení. Její energie prostupuje skrze všechny vrstvy a časy, svíce je proto rovněž velmi vhodná při práci s rodem i s lidmi, kteří jsou na druhém břehu.

Do našeho osobního pole uvolňuje symboly posvátné geometrie, což nám umožňuje konat v duchu Vyšších záměrů naší duše, a přináší tak do našeho života štěstí, radost a kreativitu.

Silně energetizuje a tvoří bezpečný posvátný prostor, který je vyladěn do těch Nejvyšších vibrací, jaké jsou pro nás v daný okamžik vhodné.
Každá svíčka je detailně ručně malovaný originál a z tohoto důvodu se mohou jemně vzhledově lišit.
V každé svíčce jsou ukotveny silné Světelné kódy k jejichž energetickému přenosu dochází téměř okamžitě ve chvíli, kdy se s ní setkáte.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky a svícny
Výrobce: Radana Kolcová
Výška: 19 cm
Průměr: 4,5 cm
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: