Křídlatka 50 ml

Kód: 936409.01
Neohodnoceno
280 Kč –5 %
Křídlatka
280 Kč –5 % 266 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořenů léčivé rostliny křídlatky japonské. Buhnerův protokol - knihy Borelióza a Přírodní antivirotika. Obsahuje resveratrol. Křídlatka japonská (Polygonum cuspidatum syn. Reynoutria japonica syn. Fallopia japonica). Tinctura Reynoutriae radix. Tincture Japanese knotweed root.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křídlatka (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořenů léčivé rostliny křídlatky japonské. Buhnerův protokol - knihy Borelióza a Přírodní antivirotika. Tinctura Reynoutriae radix. Tincture Japanese knotweed root.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40 %, glycerol, léčivá rostlina křídlatka japonská.

Křídlatka japonská (Polygonum cuspidatum syn. Reynoutria japonica syn. Fallopia japonica), čeleď rdesnovité - Polygonaceae, SK: Pohánkovec japonský. Křídlatka má oficiálně níže uvedená zdravotní tvrzení, ty vložili do seznamu odborníci z některé členské země EU. I přes všechna tato fakta není v ČR křidlatka schválena jako doplněk stravy a to z neznámých důvodů. Žádné zdravotní hledisko to ale není. Protože je výrobce nucen křídlatku prodávat pouze na vnější užití, může si paradoxně dovolit se o rostlině a tinktuře z ní trochu rozepsat. Křídlatku používá jak tradiční čínská medicína, tak fytoterapeuté v USA. Křídlatka má při vnitřním užití širokou škálu účinků. Působí antivirově, jako širokospektrální antibiotikum, protiplísňově, protizánětlivě, působí na centrální nervovou soustavu (mozek a mícha), relaxačně a ochranně. Je imunomodulátor, modulátor angiogeneze, antioxidant, inhibitor agregace destiček, inhibitor eikosanoidní syntézy, antitrombotikum, inhibitor tyrosinkinázy, antipyretikum, kardioprotektivum, analgetikum, hemostatikum a působí adstringentně (stahuje). Chrání endotel, potlačuje endoteliální hyperplazii. Prochází hematoencefalickou bariérou a působí silně protizánětlivě v mozku a CNS. Je vysoce specifická pro všechny infekce CNS. Tinktura se velice dobře vstřebává a látky pak cirkulují v krevním řečišti. Působí na chronický zánět při neurodegenaritních nemocech, chrání mozkové buňky a stimuluje mikrocirkulaci v mozku. Bylina zvyšuje účinky léčiv i jiných bylin. Nemá se užívat s přípravky na ředění krve a 10 dní před jakoukoliv operací.

Více informací v knize pana Buhnera Přírodní antivirotika, strana 94 - 98. V USA je doporučeno dávkování 7 - 15 kapek 3 - 6x denně.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Antioxidant. Menopauzální komfort.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Ukládejte mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: v ČR pouze pro vnější užití. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech bylin jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
Výrobce: Bylinné kapky
Objem: 50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: