Poselství pro ženskou duši

Kód: 935297.01
Neohodnoceno
Značka: Miranda Gray
426 Kč –10 %
Poselství pro ženskou duši
426 Kč –10 % 383 Kč
Skladem (>5 ks)
Ženská moudrost pro všechny fáze vašeho cyklu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možná jste si také všimly toho, že je pro vás jako pro ženy někdy obtížné trvale zůstávat ve spojení se svou duší, se svým vyšším Já, s Bohem, s Bohyní, s Vesmírem, s Božským ženstvím (ať už tomu říkáme jakkoli) i během proměn, jimiž každý měsíc procházíme.

Pravda je taková, že v našem (ženském) životě se díky hormonálním proměnám mění nejen to, jak přemýšlíme, jak se chováme, jaká práce nám jde a jaká nejde, jakou máme chuť na jídlo nebo na sex, jestli chceme být s lidmi, anebo jestli naopak potřebujeme být o samotě - ale proměňuje se i to, jak funguje naše spiritualita: jak se nám daří být ve spojení nejen s Bohyní, ale i s naší duchovní částí a našimi vnitřními touhami a potřebami.

A právě proto jsou tu Poselství pro ženskou duši, která vám mohou pomoci, aby ani tato vaše část nezůstávala opomenuta a nenaplněna!

Poselství pro ženskou duši jsou souborem poselství a afirmací pro jednotlivé fáze vašeho měsíčního cyklu, jež vám pomáhají se znovu spojit s vaším ženstvím a s vaší spiritualitou, a to bez ohledu na fázi, v níž se právě nacházíte.

Kniha obsahuje několik desítek nádherných poselství pro každou fázi vašeho cyklu. Čtěte je postupně nebo vybírejte náhodně podle toho, ve které fázi svého cyklu aktuálně jste.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelsví: Osule
Počet stran: 134 stran
Rok vydání: 2019
Rozměry: 11,7 x 16,5 cm
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: