Karlaz - Cesta člověka

Kód: 937739.01
Neohodnoceno
350 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

KARLAZ je moudrý pountík, který v dvaceti devíti promluvách vysloví, co je na cestě důležité. Oživí příběhy dávno zapomenutých klášterů, pouštích oáz i zaniklých měst. V nadčasových rozmluvách s chromými poustevníky, zkušenými léčitelkami a mocnými vládci nabídne praktické instrukce k řešení zásadních životních otázek.

 

PRAKTICKÉ UČENÍ O CESTĚ, KTERÁ PŘESAHUJE ŽIVOT
Kniha pro všechny, kteří jsou uprostřed cesty a hledají správný směr. KARLAZ* vás naučí, jak se v životě rozhodovat, abyste stihli objevit svůj dar, dali ho světu a před smrtí mohli vykřiknout: “Vše, co jsem měl vykonat, jsem vykonal. Prožil jsem dobrý život!”

*Karlaz je starogermánské jméno, které znamená “svobodný člověk”

 

JAK ŽÍT ŽIVOT, ABY TO MĚLO SMYSL?

Eliáš potkává KARLAZE, který ho přenáší do světa za sněžnou čarou. Chlapec tam spatří svou duši směřovat k městu přízraků. Pozná, že v životě nevykonal to, co vykonat měl a svůj čas promrhal. Sevře se mu hrdlo a zatouží se napravit. KARLAZ mu prozradí, že existuje cesta, která by mu mohla pomoci dojít tam, kam si přeje. Do průzračného města, kde poutníci, kteří prožili dobrý život, rozeznívají bubny věčnosti. Eliáš požádá KARLAZE, aby se stal jeho učitelem. Ten souhlasí a na vyhlídce nad řekou ho zasvětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: