Jak se bránit toxickým lidem, manipulátorům a sociopatům

Kód: 945209.01
Neohodnoceno
Značka: Arabi Shahida
339 Kč –10 %
Jak se bránit...
339 Kč –10 % 305 Kč
Skladem (2 ks)

Příručka nejen pro vysoce citlivé lidi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ať už je to panovačný spolupracovník, který vás neustále kritizuje, nebo urážlivý partner, který vás každý den podceňuje, toxičtí lidé vážně poškozují a ohrožují vaše zdraví, pohodu, a dokonce i život.
Zvláště ohrožení jste, pokud patříte mezi vysoce citlivé lidi – snadno se cítíte přetíženi okolním světem, přebíráte na sebe emoce ostatních nebo se v konfliktních situacích potýkáte s extrémní úzkostí a stresem..
Lidé se zvýšenou citlivostí a vnímavostí se mnohdy stávají terčem narcistů a jedinců zaměřených na sebe, kteří se je snaží využívat k vlastnímu prospěchu...

S pomocí této knihy se dokážete toxickým lidem účinně bránit:.
Seznámíte se s dovednostmi založenými na kognitivně-behaviorální terapii a dialektické behaviorální terapii, které vám pomohou rozpoznat a zastavit běžnou manipulační taktiku používanou toxickými lidmi..
Objevíte praktické rady, jak se chránit před nejběžnějšími typy toxických lidí: emočními upíry, narcisty, sociopaty a psychopaty..
Naučíte se, jak se vyléčit z toxického nebo narcistického zneužívání, a poznáte strategie pro stanovení zdravých hranic a silného pocitu sebe sama..

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: Arabi Shahida
Nakladatelství: Grada
Rok vydání: 2022
Vazba: Lepená
Počet stran: 208 stran
Rozměry: 16 × 23 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: