Partnerské karty (papírový obal)

Kód: 937300.01
Neohodnoceno
380 Kč –5 %
ernestová papír
380 Kč –5 % 361 Kč
Skladem (4 ks)

Soubor karet On a Ona obsahuje 32 inspiračních obrázků s afirmacemi a 20 stránkovou knížečku s odpověďmi na otázky partnerského života.

Detailní informace

Detailní popis produktu

,,Jsem věčný optimista a věřím, že většina partnerství má životaschopný potenciál. Vztahy nás posouvají. Poznáváme sami sebe, zažíváme dobrodružství i bezpečí, lásku i přátelství. Náš život je takový, jaké jsou naše vztahy. Provázejí nás celý život a mají zásadní vliv na naši spokojenost."

Soubor partnerských karet On a Ona obsahuje 32 inspiračních obrázků s afirmacemi a 20 stránkovou knížečku s odpověďmi na otázky: „Co bere vztahu sílu? A co mu sílu dává?“  Získala jsem je od vážených psychoterapeutů a lektorů Jana Bílého, Jeronýma Klimeše, Jana Bíma, Denisy Palečkové, Evy Labusové a Magdy Shymon.

Z jedné strany kartičky je ilustrace s krátkým textem, který je na druhé straně rozveden do delší afirmace. Kartičky s obrázky jsou v krásném, přírodním olšovém rámečku, velikosti 16 x 21,5 cm, který současně slouží jako krabička se zašupovacím víkem. Můžete si tak obrázky v rámečku měnit, kdykoliv se vám zachce. Rámeček se dá kamkoli postavit, případně zavěsit na zeď za jeho horní hranu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karty vykládací
Počet stran: 20
Počet karet: 32
Rozměry karet: 12 x 17 cm
Ilustrátor: Lucie Ernestová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: