Emoční karty - Cesta do mého nitra

Kód: 940747.01
Neohodnoceno
711 Kč –5 %
cdmn
711 Kč –5 % 675 Kč
Skladem (5 ks)

Obrázky na kartách Cesta do mého nitra jsou nakresleny Magdalenou Rajchlovou, autorkou karet je Věra Scherer, zkušená behaviorální patoložka a specialistka na rodinnou a vztahovou problematiku. Jsou tedy ryze české. Karty používá ve své práci a terapii. Jsou vhodné k přemýšlení a zamyšlení se nad svým životem s k řešení životních krizí a strastí.

60 karet s ručně malovanými motivy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada je vhodná k práci v terapii, v poradenství, ale i v životě k zamyšlení se třeba nad tím, jak prožíváme emoce, a co bychom chtěli ve svém životě změnit. Klient si vybere kartu podle toho, která karta ho nejvíce emocionálně osloví, zalíbí se mu, najde v ní svůj problém nebo svůj příběh. Může si vybrat i více karet. Žádná z karet nemá jediný význam, což je základní pravidlo užívání projektivních karet. Vždy záleží na úhlu pohledu toho, kdo si kartu zvolí. Záleží tak na výkladu dotyčného klienta. Např. obrázek slunce – pozitivní energie / spalující pocit / nový den – nový začátek / nový den – další den utrpení, atd.

Vzhledem k tématice obrázků jsou karty vhodné pro ženy a dívky, práci s rodinnou v kontextu psychologické práce s klienty.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karty vykládací
Počet karet: 60
Rozměry: 10,5 x 14,8 cm
Ilustrátor: Magdalena Rajchlová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: