Otevři své srdce

Kód: 942764.01
Neohodnoceno
599 Kč –5 %
Otevři své srdce 2
599 Kč –5 % 569 Kč
Skladem (3 ks)

Láska – vztahy – transformace

 

52 myšlenek pro ženy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Milé ženy, s radostí vám nabízím 52 myšlenek, které vám přinesou podporu, inspiraci i útěchu na cestě ke zralé dospělosti a vědomému životu. Moudrost nich obsaženou čerpám ze situací, které mě potkávají a které mě vedou k porozumění hlubším zákonitostem, jimiž se řídí nejen mezilidské vztahy, ale i ostatní oblasti života. Přeji vám na vaší cestě hodně odvahy a otevřenosti, kterou všechny potřebujeme k tomu, abychom přehodnotily pohled na sebe samé a přijaly odpovědnost za situace, do kterých se dostáváme. Abychom nečekaly na to, co vnesou do našeho života druzí, ale tvořily svoji realitu vědomě a s úctou k duchovním principům, jež nás přesahují.

 

Jak s kartami pracovat:

Vyberte si kartu, která rezonuje s tématem, jež je pro vás právě aktuální. Postavte jí na místo, kde ji budete mít na očích, aby na vás mohla působit. Změna potřebuje čas.

 

O autorce:

Marcela Pešková je průvodkyně na cestě k vědomému životu a zralé dospělosti. Svoje poznání předává prostřednictvím seminářů provázených rodinnými konstelacemi, které vede od roku 2006. Tato metoda osobního rozvoje pomáhá porozumět hlubším souvislostem, kterými tvoříme své vztahy, transformovat negativní emocionální dědictví rodu a navrátit se do plnosti života.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karty vykládací
Autor: Marcela Pešková
Počet karet: 52
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: