Orákulum duše zvířat (NOVÉ VYDÁNÍ)

Kód: 936965.01
Tip
Neohodnoceno
444 Kč –4 %
Orákulum duše zvířat
444 Kč –4 % 422 Kč
Skladem (3 ks)

Komplet - kniha a 68 karet. Nádherně zpracované karty společně s knihou vás naučí jak proniknout do moudrosti skrytých říší, abyste mohli jednat způsobem, který do vašeho života vnese smysl, kouzlo a prosperitu.

NOVÉ VYDÁNÍ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechna zvířata – ať už opeřená nebo chlupatá, z vody, země nebo nebe – mají schopnost vysílat k nám jedinečné zprávy, které jsou v souladu s naší autentickou potřebou a přicházejí ve správný čas na správném místě. Svět kolem nás má bohatou duši a každé zvíře má transcendentní archetypální symboliku, univerzální význam, který drží poselství hluboké, trvalé pravdy. Dávní mudrci znali symboliku spojenou s každým zvířetem, hmyzem, ptákem nebo rybou a věděli, že jejich přítomnost je formou komunikace a jejich pohyb je posvátným jazykem, který odhaluje pravdu lépe než slova.

Zvířata v tomto balíčku vystupují jako učitelé a posvátní léčitelé. Pomocí těchto karet se naučíte, jak proniknout do moudrosti skrytých říší, abyste mohli jednat způsobem, který do vašeho života vnese smysl, kouzlo a prosperitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karty vykládací
Nakladatelsví: Synergie
Rozměry: 7 x 10,5 cm
Rok vydání: 2022 (2. VYDÁNÍ)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: