Akvamarín - náramek sekaný

Kód: 700390.01
Neohodnoceno
Značka: Náramek
160 Kč –5 %
Akvamarín - náramek sekaný
160 Kč –5 % 152 Kč
Skladem (>5 ks)
Sekaný náramek z akvamarínu na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akvamarín je kámen symbolizující odvahu. Má uklidňující povahu, díky které potlačuje stres, vnáší harmonii do okolí, zklidňuje mysl, odstraňuje z ní rušivé myšlenky a dokonce dokáže zlomit staré sebeobranné programy. Je vhodný pro obzvláště citlivé jedince, pomáhá k porozumění vlastním emočním stavům a vyrovnání se s nimi. Rozvíjí naši intuici a posiluje jasnozřivé schopnosti. Dokáže vytvořit jakýsi ochranný štít naší aury a uvést čakry do rovnováhy a pomáhá udržet v rovnováze fyzickou a duchovní vibraci. Má také schopnost vyvolávat toleranci druhých. Pomáhá překonávat předsudky, povzbuzuje přijetí odpovědnosti za vlastní život. Je také vhodný pro jedince, kteří nedokončují rozdělané projekty, neboť pomáhá uzavírat záležitosti ve všech rovinách.

Ve starodávných legendách bývá spokojován s bohyní Afroditou nebo s Amfitrítou, manželkou Poseidóna, vládce moří. Lidé i věřili, že ochraňuje před zlými duchy a temnotou, proto jej námořníci nosili jako ochranný talisman a talisman proti utonutí. V tělesné rovině je vhodný při potížích s krkem, štítnou žlázou a příznivě působí na trávicí soustavu a zrak.

 

Obvod náramku je cca 17 cm a díky gumičce je roztažitelný. Měl by tedy vyhovovat obvodu zápěstí v rozmezí 15 - 18 cm.

Velikost kamínku: cca 8 mm

 

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: