Karneol - náramek mini kuličky

Kód: 700126.01
Neohodnoceno
121 Kč –4 %
Karneol1
121 Kč –4 % 115 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Náramek z kuliček karneolu na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramky vyrobené z drahých kamenů. Korálky z kamene jsou navlečeny na gumičce, náramky se tedy hodí pro menší i větší velikosti zápěstí.

Karneol, přiřazený planetě Slunce a elementu ohně, je stabilizující kámen s vysokou energií. Protože je spojován s první čakrou (základ a pramen vitální síly pro vyšší čakry, spojitost ze zemí), dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život, motivuje k úspěchům a zvládnutí překážek, tiší vztek, žárlivost, závist a zášť, rozptyluje deprese a negativní myšlenky, potlačuje strach mluvit na veřejnosti, posiluje sebedůvěru, ochraňuje před útoky jiných osob. Jeho ohnivá a zároveň zemská síla povzbuzuje naši sexuální aktivitu a odstraňuje závislosti všeho druhu. Bývá obranou proti kožním onemocněním, je nápomocný při všech nemocech spojených s krví, zvyšuje plodnost, léčí frigiditu a impotenci.

 

Velikost kuliček: cca 4 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: