Kalcit - Buddha náramek

Kód: 420588.01
Neohodnoceno
160 Kč –5 %
Kalcit
160 Kč –5 % 152 Kč
Skladem (2 ks)
Buddhův náramek z kuliček kalcitu, navlečených na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetické náramky mají na základě svého buddhistického původu 21 kamenů, plus jeden poněkud větší, mistrovský kámen. Síla a energie jednotlivých kamenů působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši.

Kalcit, vznikající z aragonitu, má odlišné účinky podle jeho barvy, ale některé vlastnosti jsou společné pro všechny typy kalcitů. Zejména posiluje životní energii a chuť do života, blokuje negativní vlivy a podporuje motivaci a k našim činům. Veškeré odrůdy kalcitu nám mohou být nápomocné proti lenosti, vést k činorodosti a k rozvíjení analytického myšlení (vhodný i pro studenty), rozhodnosti a podpořit sebedůvěru. Pomáhá také napojit se na vyšší vědomí, přiblížit se vyšší moudrosti a rozvíjet parapsychologické schopnosti a naši kreativitu. Oranžový kalcit pročišťuje a harmonizuje nižší čakry, udržuje je v rovnováze a dodává jim energii. Také pomáhá ři léčbě žlučníku a střevních potížích. Také napomáhá usazování vápníku v kostech, ale současně brání jejich zvápenatění. Příznivě působí na střevní mikroflóru a na kůži.

 

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: