Hematit - náramek mini kuličky

Kód: 413261.01
Neohodnoceno
121 Kč –9 %
Hematit - náramek mini kuličky
121 Kč –9 % 109 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Náramek z malých kuliček hematitu na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramky vyrobené z drahých kamenů. Korálky z kamene jsou navlečeny na gumičce, náramky se tedy hodí pro menší i větší velikosti zápěstí.

Hematit je velmi silný zemitý kámen stříbřitě šedé barvy. Pro jeho velkou spojitost s Matkou Zemí je jedním z nejvhodnějších uzemňovačů, je nápomocný při uzdravování těla, uvádí jej do rovnováhy společně s myslí i duchem, nese v sobě silný element jang a napravuje nevyváženosti energie jin. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do naší aury, přináší klid, mír, harmonii a zvyšuje sebevědomí. Podporuje soustředění a zlepšuje paměť. Pomáhá překonávat různá omezení, které si majitel sám stanovil, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky. Pro jeho velký obsah železa také pomáhá léčit obtíže oběhové soustavy, podporuje její činnost, detoxikaci, čištění krve, ukládání železa a tvorbu krvinek.

Velikost kuliček: cca 4 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: