Vonné vykuřovadlo Třezalka

Kód: 520024.01
Neohodnoceno
45 Kč –4 %
třezalka
45 Kč –4 % 43 Kč
Skladem (>5 ks)

Magická rostlina neobyčejné léčivé síly, jež dokáže zahnat všechny temné síly, zjevení, zlé duchy, ďábly a černé čarodějnice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třezalka je rozšířena prakticky po celé Evropě a od Antiky patřila mezi nejvýznamnější magické rostliny. Její rodové jméno z latinského překladu znamená bylinu neobyčejné léčivé síly, jež jiné převyšuje. Platila za rostlinu, jež dokáže zahnat všechny temné síly, zjevení, zlé duchy, ďábly a černé čarodějnice. Tradičně se sbírala na letní slunovrat, kdy má největší sílu. Věšela se na stavení pro ochranu před vším zlým, do okna se dávala proti hromu a blesku.

Jako vykuřovadlo se pálila k očištění prostoru i lidí, také rituálních předmětů a amuletů, slouží na zapuzení negativních a démonických sil, chrání před přičarovanou láskou, po narození dítěte se spalovala k jeho obraně před zlými kouzly, uhranutím a špatnými sudbami.

Jedná se skutečně o velmi silnou očistnou a ochrannou bylinu, má také výrazné uklidňující a antidepresivní účinky.

Při vykuřování vydává třezalka bylinnou, kořenitou a jemně dřevitou lesní vůni.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech vykuřovadel jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoliv o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě výskytu příznaků jakéhokoliv onemocnění vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Výrobce: Rymer
Latinský název: Hypericum perforatum
Účinek: očistný / magie
Vůně: bylinná, kořenitá a jemně dřevitá lesní vůně
Země původu: Polsko
Způsob spalování: uhlík, vykuřovací pícka
Hmotnost: 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: