Vonné vykuřovadlo Kopál a Myrha – jehlánky ( 7ks )

Kód: 320032.01
Neohodnoceno
165 Kč –4 %
jehlánky kopál a myrha
165 Kč –4 % 157 Kč
Skladem (2 ks)

Kombinace Kopálu a Myrhy udržující harmonii, propojení energie nebe se zemí a principy muže a ženy ( jinu a jangu )

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto vonné jehlánky, vyrobené místními obyvateli Peru, jsou zajímavou alternativou k tradičním vykuřovadlům dané oblasti. Splňují vysoké nároky na původ a kvalitu společně s důrazem na přírodní složení produktu. Mohou nám posloužit v okamžiku, kdy nemáme čas nebo prostor pro zapálení vykuřovadla, když potřebujeme rychle a efektivně očistit prostor, navodit patřičnou atmosféru nebo doprovodit činnost, při níž je potřeba posílení a důraz na spirituální stránku věci.

Spojení dvou kopálových pryskyřic, bílého kopálu a druhu, kterému se říká peruánská myrha, nám dává kombinaci vhodnou především pro harmonizaci, vyladění prostoru na neutrální úroveň, jeho pročištění a posílení spirituality. Kopál umocňuje doteky s nebesy a obětní funkci, zatímco myrha uzemňuje, spojuje nás s matkou zemí a přírodou, přináší uvědomění si spojitosti se všemi živými bytostmi.

Zapalujte, pokud potřebujete vyladit vše, co se dostalo z rovnováhy, propojit energie nebe a země, principy muže a ženy, jinu a jangu, dostat se do kontaktu s přírodou a naladit se na její moudrost. Jehlánky mají pryskyřičnatě sametovou, hluboce tajemnou a mystickou vůni se sladce dřevitými doteky a tóny ovoce.

Jehlánky pečlivě zapalte a postavte na speciální stojánek nebo do kadidelnice. Nenechávejte hořící jehlánky v blízkosti hořlavých předmětů a nechejte mimo dosah dětí. Jehlánky během hoření vytváří značné sálavé teplo!  Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí!

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech vykuřovadel jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoliv o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě výskytu příznaků jakéhokoliv onemocnění vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Výrobce: Rymer
Účinek: očistný / harmonizující / šamanismus / provonění prostoru
Vůně: pryskyřičnatě sametová, hluboce tajemná a mystická, se sladce dřevitými doteky a tóny ovoce
Země původu: Peru
Počet kusů v balení: 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: