Vonné vykuřovadlo BOROVICE HIMALÁJSKÁ– kůra

Kód: 420161.01
Neohodnoceno
75 Kč –5 %
borovice him. kůra
75 Kč –5 % 71 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Kůra Borovice himalájské pro respirační potíže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Borovice jsou poměrně vysoké majestátné stromy od těch nejstarších dob považovány za posvátné. Symbolizují sílu, dlouhověkost, houževnatost a schopnost znovu povstat a pokračovat v cestě. Svou povahou jsou mnohdy tajemné až magické. Lidé vždy věřili v jejich ochranné účinky. Toto vykuřovadlo dokáže pročistit prostory od negativních sil, rozptýlit melancholii a smutek, zklidnit a zharmonizovat, přinést pocit důvěry a sebedůvěry a víru ve své vlastní schopnosti.

Vždy se také používala jako významný medicínský prostředek, díky schopnosti zahubit choroboplodné zárodky, posílit plíce i srdce, dodat vitalitu a aktivovat samoléčebné procesy.
Je vhodná při respiračních nemocech, rýmě a nachlazení, neboť její vůně prohřívá, uvolňuje dýchací cesty a působí antisepticky.

Nejen v Tibetu a Nepálu, ale i v Japonsku tvoří kůra základní složku mnoha vonných tyčinek.

Při spalování vydává kůra velice ušlechtilou, jemně dřevitou a pryskyřičnatě balzamickou vůni s doteky ambry, vytvářející příjemně konejšivou vznešenou atmosféru.


Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech vykuřovadel jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoliv o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě výskytu příznaků jakéhokoliv onemocnění vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Výrobce: Rymer
Latinský název: Pinus roxburghii
Účinek: očistný / posilující / magie / harmonizující
Vůně: velice ušlechtilá, jemně dřevitá a pryskyřičnatě balzamická s doteky ambry
Země původu: Nepál
Způsob spalování: uhlík, vykuřovací pícka
Hmotnost: 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: