Vonné vykuřovadlo Borovice himalájská – kůra, 20 g

Kód: 420161.01
Neohodnoceno
Značka: RYMER
71 Kč
Skladem (4 ks)
Kůra Borovice himalájské pro respirační potíže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Borovice jsou poměrně vysoké majestátné stromy od těch nejstarších dob považovány za posvátné. Symbolizují sílu, dlouhověkost, houževnatost a schopnost znovu povstat a pokračovat v cestě. Svou povahou jsou mnohdy tajemné až magické. Lidé vždy věřili v jejich ochranné účinky. Toto vykuřovadlo dokáže pročistit prostory od negativních sil, rozptýlit melancholii a smutek, zklidnit a zharmonizovat, přinést pocit důvěry a sebedůvěry a víru ve své vlastní schopnosti. Vždy se také používala jako významný medicínský prostředek, díky schopnosti zahubit choroboplodné zárodky, posílit plíce i srdce, dodat vitalitu a aktivovat samoléčebné procesy.
Je vhodná při respiračních nemocech, rýmě a nachlazení, neboť její vůně prohřívá, uvolňuje dýchací cesty a působí antisepticky. Nejen v Tibetu a Nepálu, ale i v Japonsku tvoří kůra základní složku mnoha vonných tyčinek.
Při spalování vydává kůra velice ušlechtilou, jemně dřevitou a pryskyřičnatě balzamickou vůni s doteky ambry, vytvářející příjemně konejšivou vznešenou atmosféru.

Hmotnost: 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: