Vonné tyčinky - Kadidlo

Kód: 200010.01
Neohodnoceno
Značka: Rymer
215 Kč –5 %
Kadidlo
215 Kč –5 % 204 Kč
Skladem (>5 ks)

Ručně vyrobené vonné tyčinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto vonné tyčinky jsou něčím více než ty běžné, sloužící především k provonění prostoru. Skrývají v sobě tisíce let staré tradice a vědomosti o vykuřovadlech, které se hromadily a zrály na evropském kontinentu, míchaly se a utvářely, tavily a získávaly na síle jako v pomyslném alchymickém kotlíku, vše co bylo zde tradiční, i to, co přicházelo z dálného východu ať již z muslimských či židovských zdrojů, společně s pradávnými sílami Afriky i s novými poznatky právě objevené Ameriky. Zemí, která nejvíce ze všech byla schopna vstřebávat tyto energie, bylo Španělsko, a právě odtud pochází s láskou a úctou ke všem tradicím, ručně vyráběné a onou starou silou nabité vonné tyčinky. Skrývají v sobě mnohé z alchymických vědomostí Evropy, orientální moudrosti Arábie, magického umění kabaly i černé Afriky, rituálů Indiánských kultur.

Zakuste i Vy neopakovatelnou vůni i účinek těchto nevšedních tyčinek, vytvořte slavnostní atmosféru společně se silnými prožitky, které jejich zapálení provází.

Tyčinky jsou vyrobeny ze 100% přírodních produktů, bylin a pryskyřic bez použití umělých chemických látek, parfémů či esenciálních olejů.

KADIDLO - zapalujte, pokud chcete probudit své spirituální síly, získat přístup k božím a andělským energiím, očistit a ochránit sebe i dům od všeho zlého, k posílení pocitů štěstí a sounáležitosti, jako doprovod modliteb a meditací či získání inspirace. Silný pomocník pro zahnání všech zlých duchů a démonů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné tyčinky
Účinek: Očistný / Léčebný / Meditační / Spirituální
Vůně: balzámová, těžce kadidlová a pryskyřičnatá
Délka tyčinek: 15 cm
Balení: 9 ks
Země původu: Španělsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: