Vonné provázky Dhupaya - Cedr

Kód: 934665.01
Neohodnoceno
150 Kč –4 %
dhup cedr
150 Kč –4 % 143 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Tradiční barevné tibetské vonné provázky Dhupaya

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barevné tibetské vonné provázky Dhupaya se používají v oblasti Himalájí obdobně jako vonné tyčinky. V Tibetu, ale také v Nepálu a Bhútánu se mimo klasické vonné tyčinky připravují také vykuřovací copánky (DHUPAYA)

Podle starých předpisů je namíchána jemně namletá vykuřovací směs z bylin a pryskyřic, která se pak zamotá do ručně vyrobeného rýžového papíru ve tvaru malého copu či provázku.

Používají se stejně jako tyčinky - na silnějším konci se zapálí, po chvilce se plamen sfoukne a provázek se nechá doutnat.

Vonné provázky mohou být páleny "ve stoje" v různých nádobách, jako jsou kadidelnice a vykuřovací misky, naplněné jemným pískem, kdy je můžeme zapíchnout obdobně jako vonné tyčinky, zapálit jejich konec a po chvíli hoření je sfouknout, aby pouze doutnaly. Dále je lze položeny na drátěná sítka kadidelnic nebo do kamenných misek.

Cedr: Tyto vonné provázky jsou vyrobeny ze dřeva mohutných cedrů, rostoucích ve vysokých polohách himalájských hor Nepálu a Tibetu. Mají sladce dřevitou a pryskyřičnatou vůni, typickou pro tyto majestátní stromy. Tradičně se pálí jako obětina bohům pro očištění karmy a zbavení všech hříchů. Zapalujte také pro posílení mysli, rozproudění energií, zbavení strachu a obav. Dodává odvahu a rozhodnost, posiluje sebevědomí.

Vždy se ujistěte, že vonné provázky jsou v bezpečném prostoru mimo místa, kde jejich hoření by mohlo způsobit požár. Provázky uchovávejte z dosahu dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné tyčinky
Výrobce: Rymer
Vůně: sladce dřevitá a pryskyřičnatá, typickou pro tyto majestátní stromy
Účinek: Posilující / Harmonizující / Kreativní / Provonění prostoru
Obsah balení: cca 25 ks
Délka: cca 12 cm
Země původu: Nepál
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: