Tělová Turbo svíce HOXI - Nature

Kód: 412783.01
Neohodnoceno
Značka: HOXI
79 Kč –5 %
turbo svíce
79 Kč –5 % 75 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Turbo tělové svíce HOXi jsou vhodné zejména pro terapeuty, maséry a léčitele. Pokud si turbo svíci aplikujete sami, dbejte zvýšené bezpečnosti při práci s otevřeným ohněm!

  • Čištěný včelí vosk
  • Protizánětlivá kurkuma
  • 100% bavlněné plátno
  • Ruční práce
  • Kónický tvar
  • Ochranný gázový filtr
  • Nature - bez esenciálních olejů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení tělových svíček HOXI: Tělové svíčky HOXI jsou vyrobeny zásadně ručně z kvalitního českého včelího vosku, kosmetického vosku (parafinu s velmi nízkým obsahem oleje), přírodního barviva (kurkumy) a 100% bavlněného plátna. Tělové svíčky nejsou zdravotnickým materiálem, ale výjimečným nástrojem lidového léčitelství používaným již odpradávna různými národy a kulturami.

Nejčastější použití tělových turbo svíček HOXI:

Tělové turbo svíce HOXI jsou vhodné na celkovou očistu organismu, harmonizaci, odstraňování zánětů, ale také pomáhají stimulovat meridiánové body, čímž přispívají k obnově toku životní energie, regeneraci postiženého místa, obnově a uvolnění bloků na energetické úrovni, zmírnění bolesti, jsou vhodné jako pomůcka při detoxikaci, prohřátí daného místa při masážích, harmonizaci a aktivaci lymfatického systému atd.

Zkušní teraputé ví, že je vhodné po práci nebo přímo při práci s turbo tělovou svící pracovat také s energetickým systémem.

Nežádoucí účinky: Za více jak 15 let praxe a zkušeností nebyly zaznamenány nežádoucí účinky. Ve vyjímečných případech u osob s alergií na včelí produkty se může vyskytnout mírná reakce.  

Ostatní informace: Aplikace tělových svíček je velmi jednoduchá a zvládne ji téměř každý. Pokud se na aplikaci necítíte vyhledejte terapeuta, který tělové svíčky používá a aplikuje. Použití tělových turbo svíček je vždy na vlastní nebezpečí. Dodržujte pravidla a zodpovědnost jako při práci s otevřeným ohněm.

Návod k použití tělových turbo svíček HOXI: Turbo tělové svíce HOXi jsou vhodné zejména pro terapeuty, maséry a léčitele. Pokud si turbo svíci aplikujete sami, dbejte zvýšené bezpečnosti při práci s otevřeným ohněm! Tělové turbo svíce HOXI se dají využít několika způsoby. Není nutné je vždy používat pouze na tělesné nebo duševní problémy, ale také na očisty prostor a aury. V případě použití jako tělové svíce doporučujeme doplnit tekutiny (sklenice vody, čaj apod.) a po samotné aplikaci již klidný řežim. Ideální doba je k večeru před spaním nebo pokud již nebudete mít zvýšenou fyzickou námahu. Turbo tělové svíce HOXI lze vhodně kombinovat s terapií klasickými tělovými svícemi nebo s čakrovými či očistnými svícemi.

Pokud nemáte zkušenosti s klasickými tělovými svícemi nebo již s turbo svícemi, doporučujeme použít klasické tělové svíce!

Výrobce se neshoduje s jinými výrobci v tom, že turbo svíce nahrazuje 3-4 klasické tělové svíce. Je přesvědčen, že účinky klasických tělových svící na běžné fyzické problémy jsou daleko lepší a svíce klasické tělové svíce jsou účinější. Díky velikosti tělové turbo svíce již nedochází k tak účinnému "tahu", i když svíce stále velmi dobře hoří a samozřejmě má své pozitivní účinky.

Tělové turbo svíce HOXI jsou vhodné spíše pro ty z Vás, kdo pracují s některým s energetických systémů jako například: reiki, shamballa apod. Proto je doporučujeme spíše zkušeným terapeutům.

Vystřihněte si podle přiloženého návodu papírový kroužek (můžete si stáhnou v záložce "Ke stažení"), který nasuňte na svíčku do 1/3 od spodního konce (svíčky jsou označeny proužkem, který Vám může sloužit jako pomůcka). Připravte si misku nebo sklenici s vodou! Tělovou turbo svíčku zapalte na horním konci, mezi svíčku a místo kam svíčku aplikujete vložte ochranou gázu (pokud není opatřena ochranným filtrem) a spodním koncem přiložte na místo aplikace na těle. Pro správnou funkci svíčky dbejte na to, aby spodním koncem neunikal dým. Tím vytvoříte komínový efekt. Když svíčka odhoří do 2/3, tedy nad papírový kroužek, sundejte ji z těla a uhaste v připravené vodě.

Bezpečnost při použití tělových turbo svíček je stejná jako u klasických tělových svící:

Tělové svíce jsou určeny pouze k zevnímu použití
Tělové svíce nenahrazují lékaře!
Nedávejte tělové svíce svým dětem bez dozoru
Nepřikládejte tělové svíce na otevřené rány
Při použití tělové svíce mějte vždy připravenou misku nebo sklenici s vodou, kde můžete svíci kdykoliv uhasit
Používejte ochranný kroužek nebo jiný způsob ochrany před možným odpadnutím vyhořelé části.
Používejte tělové svíčky vždy s pomocí druhé osoby nebo terapeuta pokud si jeste jisti jak bezpečností, tak aplikací!
Tělové svíčky přikládejte kolmo na ošetřovanou plochu
Tělové svíčky nejsou vhodné pro děti do 3let
Tělové svíce neaplikujte těhotným ženám
Nepoužívejte tělové svíčky přímo v oblasti srdce, na sliznice nebo otevřené rány
Chraňte při použití tělových svíček oblečení, ochlupení apod. před otevřeným ohněm!
Tělové svíčky s včelím voskem neaplikujte osobám s alergií na včelí produkty

Doplňkové parametry

Kategorie: Ušní a tělové svíce, moxy, náplasti
Výrobce: HOXI
Délka: cca 30 - 30,2 cm
Šířka: 1,8 - 2,2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: