Tělová TURBO svíce „MANDALKA“

Kód: 943315.01
Tip
Neohodnoceno
Značka: Michal Ježek
93 Kč –5 %
Mandalka
93 Kč –5 % 88 Kč
Skladem (>5 ks)

Rozsviťte svíci, mysl i tělo…

Mandalka splněných přání. Při aplikaci se maximálně soustřeďte na své přání. Nejlépe se nám osvědčilo, zaměřit se na několik aplikací, opakovat totožné, Vaše hlavní nejvroucnější přání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slova autora:
 
Ježkovy svíce znají recept zdravého těla a ducha.
 

Od roku 2008 se zabývám VÝROBOU, aplikací a účinkem tělových a ušních svící. Práce se svícemi mě natolik nadchla, že jsem se rozhodl pro jejich výrobu. Od té doby se zabývám jejich propagací a rozšířením jejich správné aplikace a práce s nimi. Pro každého je důvod úplně jiný. Použití a aplikace svící nám pomáhá ve zkrácení a urychlení doby léčení. Pro mě osobně to je absolutně fenomenální záležitost, jak si člověk může pomoci sám a ZRYCHLIT účinek LÉČBY. S aplikací svicí v rukou laika se jedná o první pomoc, u aplikace odborníkem se jedná o zázračnou metodu.

Už staří Slované a Keltové používali stočenou hořící kůru na zbavování se zánětů a bolestí. Indiáni používali bambus na vytahování různých zánětů z těla. V dnešní moderní úpravě se používají tělové, ušní a turbo svíce. Jsou to duté   trubičky, vyrobené z přírodních materiálů, namočené ve včelím vosku. Pro zvětšení účinku se přidává kurkuma pro své protizánětlivé účinky.

Tělové svíce představují účinnou a po tisíciletí oblíbenou metodu celostního léčení. Dají se aplikovat přímo na problematická místa, nebo je lze nechat působit nepřímo přes body na meridiánech, což jsou místa, jejichž stimulací se dají nastartovat samoléčivé procesy organismu.

Tělové svíce se dají úspěšně aplikovat při: zánětech, cystách, otocích, šelestech a bolesti v uších, migréně, problémech s lymfou, při odstranění toxinů z těla a dále např. při pooperačních a poúrazových stavech

 

Tělové a ušní svíce nenahrazují lékařskou péči. Jedná se o alternativní medicínu. Jejich používání je na zvážení každého jednotlivce. Při jejich používání se jedná o práci s otevřeným ohněm, proto je třeba dbát maximální opatrnosti! Pro jejich používání se rozhodujte z vlastního přesvědčení.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ušní a tělové svíce, moxy, náplasti
Rozměry: 30 × 1.5 × 1.5 cm
Hmotnost: 13 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: