Mosazná kadidelnice na čajovou svíčku

Kód: 945349.01
Neohodnoceno
462 Kč –4 %
kadidelnice
462 Kč –4 % 440 Kč
Skladem (>5 ks)

Ručně vyráběná stylová mosazná kadidelnice s nastavitelnou výškou vyniká svým orientálním vzhledem a vysokou kvalitou zpracování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně vyráběná stylová mosazná kadidelnice s nastavitelnou výškou vyniká svým orientálním vzhledem a vysokou kvalitou zpracování. Hodí se pro pálení všech druhů vykuřovadel. Je ideální pro pravidelné vykuřování ve vnitřních prostorách.

Způsob použití: Vykuřování v mosazné kadidelnici s čajovou svíčkou, nastavitelnou výškou a sítkem je vhodné hlavně v případech, kdy je vykuřování na uhlí příliš silné nebo se mu není možné plně věnovat. V kadidelnici se sítkem je možné nastavit pozvolnější spalování vykuřovadla s jemnější intenzitou vůně.

Popis a návod k použití:
1. Umístěte kadidelnici na žáruvzdornou podložku. (Pozn.: Mosazná kadidelnice se při pálení zahřívá a z preventivních důvodů je vhodné vybrat takovou podložku, která odolá zvýšenému teplu nožiček kadidelnice. Během pálení se kadidelnice nedotýkejte.)
2. Na jemné sítko na dně misky položte zvolené vykuřovadlo v množství přibližně půl čajové lžičky. (Pozn.: Použití kadidelnice se sítkem je podobné jako u aromalampy, pouze u kadidelnice je miska na oleje nahrazena jemným sítkem.)
3. Nastavte vzdálenost sítka od svíčky pod ním a zapalte svíčku. Vzdálenost mezi svíčkou a sítkem určuje intenzitu vůně. (Pozn.: Menší vzdálenost mezi sítkem a svíčkou je vhodná zejména pro pryskyřice, protože ve velkém teple rychle a intenzivně šíří svou charakteristickou vůni. Pro pálení suchých vykuřovadel, jako jsou dřeva, byliny nebo květy a jejich smĕsi s pryskyřicemi (tzv. vykuřovací směsi) se hodí větší vzdálenost mezi sítkem a svíčkou. Zahřívání vykuřovadla je pak pozvolnější, lépe vyniká jeho typická vůně a tvoří se mnohem méně kouře. Tato varianta pálení je jemnější a vhodná zejména pro vnitřní prostory. Pokud bude vykuřovadlo vonět jen slabě, zmenšete vzdálenost sítka od svíčky.)
4. V případě pálení čisté pryskyřice nebo směsi s pryskyřicí se doporučuje použít hliníkovou fólii, která se položí na sítko, oddělí pryskyřici od sítka a zabrání tak zalepení sítka roztavenou pryskyřicí nebo kapáním tekuté pryskyřice na svíčku a její případné uhašení.
5. V závislosti na druhu lze vykuřovadlo opakovaně přisypávat v malých dávkách na sítko a pálit tak po libovolně dlouhou dobu.
6. Po ukončení pálení je dobré nechat po nějaký čas kadidelnici vychladnout a po vychladnutí vyčistit sítko malým mosazným nebo ocelovým kartáčem.

 
Upozornění: Mosazná kadidelnice se při pálení zahřívá a z preventivních důvodů je vhodné vybrat takovou podložku, která odolá zvýšenému teplu nožiček kadidelnice. Během pálení se kadidelnice nedotýkejte. Po ukončení pálení je dobré nechat po nějaký čas kadidelnici vychladnout a po vychladnutí vyčistit sítko malým mosazným nebo ocelovým kartáčem.

Čajová svíčka NENÍ součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kadidelnice a stojánky
Průměr: 7 cm
Výška: 11 cm; nastavitelná
Země původu: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: