Buben 50 cm Čtyři světové strany + palička

Kód: 952325.01
POUZE OSOBNÍ ODBĚR Nově na e-shopu
Neohodnoceno
2 950 Kč –4 %
Buben 50 cm Čtyři světové strany + palička
2 950 Kč –4 % 2 803 Kč
Skladem (1 ks)

Buben je jedním z nejstarších hudebních nástrojů. Člověk si s jeho pomocí zajišťoval přízeň duchů, prosil o pomoc síly z druhého světa, uváděl se do změněných stavů vědomí, děkoval vyšším bytostem. Bubnování zní jako tlukot srdce Matky Země, navrací vše do rovnováhy.

POUZE OSOBNÍ ODBĚR.

!!!! NELZE ZASLAT PŘES ČP, BALÍKOVNU, ZÁSILKOVNU ANI MESSENGER !!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bubny jsou vyráběny na energeticky čistém místě, s dobrými úmysly a poctivě naladěnou myslí. Zvířatům, která poskytla svou kůži, je obětován na usmíření tabák a šalvěj.

Na dřevěném rámu je napnuta jelení kůže. Je minimálně upravená, pouze ošetřená proti hnilobě a škůdcům. Ponechává si vlastnosti surové kůže – reaguje na vzdušnou vlhkost. Pokud je vysoká, je dobré buben nahřát, ať už u radiátoru nebo otevřeného ohně ve vzdálenosti, jakou snese vaše dlaň.

Co buben nemá rád – neuctivé zacházení, nezájem, dlouhodobé umístění ve vlhkém prostředí (např. sklep)

Co buben má rád – když se k němu chováte s úctou a respektem

Doplňkové parametry

Kategorie: Šamanské bubny
Výrobce: Ladislav Kročák
Rozměry: 50 cm
Barva: zelená, ve skutečnosti sytější, podobná barvě na bubnu Želva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola