VÝSTAVA: Autorských obrazů od ing. arch. Marie Pápolové (1.12. - 31.1.2021)

Srdečně Vás zveme na autorskou výstavu obrazů od ing. arch. Marie Pápolové

Vědomá proměna " Do dnešních časů"

 

V GALERII U DŽOUDYHO (JUGOSLÁVSKÁ 7, PRAHA 2) (od 1.12.2020 do 31.1.2021)

 

Zveme Vás na další cyklus synergické putovní výstavy s názvem Vědomá proměna „Do dnešních časů“.
Vnášíme inspiraci do dnešní doby a povzbuzujeme odvahu k uvolnění již přežitých dogmat a ukotvení novodobých záměrů.
Staré vědomí skrze současné dění i každého z nás zaniká, uctěme společně poznání, které nám přineslo a nechme zrodit v sobě i ve společnosti nové a vědomé kvality života.

 

 

Každý autorský obraz Vám pomůže ukotvit tyto kvality do Vašeho osobního života. Navnímejte pro sebe aktuální rezonanci a vstřebávejte podporu.

 


Ing. arch. Marii Pápolovou fascinuje posvátná geometrie jako základní kosmická matrice, prostřednictvím které lze vyjádřit každý motiv. Její transformativní umělecká díla doprovázela již několik Synergických transformačních seminářů a poradních kruhů, stala se hlavním motivem Happeningu Ticho pro mír a také Festivalu Vědomého manželství a partnerství, každoročně zažehávají novoroční Světelný paprsek jakožto poselství Světla od každého ke každému. Některá díla vznikají též na zadání a ukotvení osobního či profesního záměru zadavatele. Vernisáž "Vědomá proměna" reflektuje aktuální dobu, kterou jako společnost i jednotlivci nyní procházíme.

 


Součástí výstavy a ve spolupráci s Mudr. Soňou Hájkovou bude vernisáž,
která se uskuteční 3. 12. 2020 od 17:30 v prostorech galerie U Džoudyho. Jejím volným pokračováním bude poradní kruh v čajovně od 19 hodin na téma
"Ozvěny proměny".

 

 

Program bude ukončen v 21 hodin.

 

 

Vstupné na celý program dobrovolné.

 

výstava _Vědomá proměna_pozvánka do výlohy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení