VÝSTAVA: Autorských obrazů od ing. arch. Marie Pápolové (1.12. - 31.1.2021)

Srdečně Vás zveme na autorskou výstavu obrazů od ing. arch. Marie Pápolové

Vědomá proměna " Do dnešních časů"

 

V GALERII U DŽOUDYHO (JUGOSLÁVSKÁ 7, PRAHA 2) (od 1.12.2020 do 31.1.2021)

 

Zveme Vás na další cyklus synergické putovní výstavy s názvem Vědomá proměna „Do dnešních časů“.
Vnášíme inspiraci do dnešní doby a povzbuzujeme odvahu k uvolnění již přežitých dogmat a ukotvení novodobých záměrů.
Staré vědomí skrze současné dění i každého z nás zaniká, uctěme společně poznání, které nám přineslo a nechme zrodit v sobě i ve společnosti nové a vědomé kvality života.

 

 

Každý autorský obraz Vám pomůže ukotvit tyto kvality do Vašeho osobního života. Navnímejte pro sebe aktuální rezonanci a vstřebávejte podporu.

 


Ing. arch. Marii Pápolovou fascinuje posvátná geometrie jako základní kosmická matrice, prostřednictvím které lze vyjádřit každý motiv. Její transformativní umělecká díla doprovázela již několik Synergických transformačních seminářů a poradních kruhů, stala se hlavním motivem Happeningu Ticho pro mír a také Festivalu Vědomého manželství a partnerství, každoročně zažehávají novoroční Světelný paprsek jakožto poselství Světla od každého ke každému. Některá díla vznikají též na zadání a ukotvení osobního či profesního záměru zadavatele. Vernisáž "Vědomá proměna" reflektuje aktuální dobu, kterou jako společnost i jednotlivci nyní procházíme.

 


Součástí výstavy a ve spolupráci s Mudr. Soňou Hájkovou bude vernisáž,
která se uskuteční 3. 12. 2020 od 17:30 v prostorech galerie U Džoudyho. Jejím volným pokračováním bude poradní kruh v čajovně od 19 hodin na téma
"Ozvěny proměny".

 

 

Program bude ukončen v 21 hodin.

 

 

Vstupné na celý program dobrovolné.

 

výstava _Vědomá proměna_pozvánka do výlohy