Prodejní výstava mandal a obrazů: Martina Slabá - ŘÍJEN - LISTOPAD 2023

Na podzimní měsíce, říjen a listopad, jsme pro vás připravili prodejní výstavu mandal a obrazů „MANDALA. Jemné doteky duše.“

Kruhy a spirály jsou propsané celou naší existencí, a tak není divu, že mandaly oslovují naše nitro, že se jemňounce dotýkají naší duše.

Láká Vás otevřít se prožitku a nahlédnout spolu s pestrobarevnými mandalami v období podzimního zanořování hlouběji do svého nitra? Nechat se jimi oslovit, prozářit a inspirovat? Pohladit svou duši? Na výstavě Vás rádi přivítáme od 3. 10. do 29.11. a těšit se můžete na mandaly s názvy Odvaha, Naděje, Něha, jemnost, láska, Tajemství noci, Síla kořenů, Vnitřní záře a mnoho dalších. 

O autorce:

Martina Slabá maluje a kreslí mandaly a energetické obrazy. Je autorkou oblíbených mandala karet Žena a omalovánek pro vnitřní dítě Žasnoucíma očima. Před více než 20 lety vstoupily do jejího života kruhové symetrické obrazce prostřednictvím intenzivních snů a od té doby je kreslí. Martina provází prožitkovými semináři. Zaměřuje se na rozvíjení přirozeného tvořivého potenciálu, na propojení se Zemí, kořeny, cykly přírody a moudrostí těla.