Mála z ametystu

Kód: 941593.01
Neohodnoceno
1 125 Kč –4 %
Mala amethyst
1 125 Kč –4 % 1 069 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Ametyst je křemenný krystal fialové barvy. Fialové odstíny se liší od světle levandulové až po tmavě fialovou. Krystaly ametystu mají duchovní kvalitu a lze je použít k tomu, aby pomohly jednotlivcům proniknout do vyšších úrovní vědomí. Může sloužit jako most mezi fyzickými a éterickými frekvencemi a vytváří otvor pro osvícení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Šňůra korálků se používá hlavně k počítání opakovaných manter. Takže vlastně slouží ke stejnému účelu jako růženec. Korálky vyrobené z (polo)drahokamů, perel, semen bódhi nebo dřeva mohou sloužit všem druhům cílů, jako je počítání jakéhokoli druhu manter nebo jiné formy modlitby, poklony, obchůzky a podobně. Šňůra je stejná pro každou malu a měla by být vyrobena z devíti vláken, které symbolizují Buddhu Vadžradharu a osm bódhisattvů. Větší korálek na konci znamená moudrost, uvědomění si prázdnoty a válcový korálek na vrcholu velkého korálku symbolizuje prázdnotu samotnou. Společně symbolizují triumf nad všemi protivenstvími.

Mala se 108 korálky se používá při recitaci nebo zpívání manter. 108 je ideální číslo pro všechny druhy účelů. Je důležité, aby naše myšlenky byly při recitování nebo zpívání mantry čisté. Mantra je praktické využití tajných sil, které mohou pomoci našemu pokroku. Mantra znamená sbírku písmen z abecedy. Efektu bude dosaženo opakováním mantry znovu a znovu. Podstatný je zvuk, který vzniká při recitaci. Tento zvuk vytváří jedinečný duchovní otisk na osobě, která recituje. Říkají, že mantra je jako lidská bytost; před dosažením konečného efektu je třeba projít různými fázemi: „Očista mentálních dojmů“.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mály
Materiál: Ametyst
Velikost kuliček: 0,6 cm
Hmotnost: 41 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: