Informovaná láhev 2. čakra

Kód: 412297.01
Neohodnoceno
1 350 Kč –4 %
Informovaná láhev 2. čakra
1 350 Kč –4 % 1 283 Kč
Skladem (2 ks)
Pro harmonizaci 2. čakry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalita pitné vody se na celém světe neustále zhoršuje. Způsobuje to používání zvyšujícího se počtu chemických látek. Rakouský odborník Viktor Schauberg prokázal, že je voda ve vodovodu zbavována její promární vitality. I přesto, že je vovodovní voda pitná a v souladu s legislativním řádem, je tato voda vyčerpaná a je molekulárně destrukturovaná. Náš organismus potřebuje přirozenou strukturovanou živou vodu. Pokud se této vody našemu tělu nedostává, musí využívat tělesné energie, která by jinak byla využívána pro samoléčebné schopnosti organismu.

Módní láhev, podpořena přírodou a navržena tak, aby poskytla přímý a jednoduchý přístup k lepší kvalitě pitné vody.

Obsah: 650 ml

Využívá technologiíi Poznik, je vybavena silným informačním kódem z křemíku, který v sobě nese několik tisíc pečlivě vybraných souborů informací - pozitivních vibrací jako jsou například prány, mantry, hudba, modlitby, světlo, čísla, barvy atd...

i9 láhev je ideální společník při sportu (navržena pro sportovce), v práci, ve škole, cvičení jógy, při trávení času s rodinou..

i9 Výhody

 • Vyrobeno ze skla.
 • Nádherný design.
 • Navržena přírodou - díky silnému informačnímu symbolu.
 • V barvách všech 7 čaker - barevná terapie a harmonizace.
 • Možnost použití na celou řadu nápojů (čaje, smoothie, džusy, energetické drinky...).
 • Doživotní záruka na informační kód.


i9 Účinky

 • Ovlivňuje molekulární strukturu vody a vrací ji do svého přirozeného stavu.
 • Podporuje samočistící schopnosti.
 • Snižuje genotoxický faktor.
 • Zvyšuje energetické bio-pole.
 • Změkčuje vodu, je více lahodnější.


Vědecké testování i9 principy jsou podpořeny prácí a výzkumy renomovaných světových průkopníků v oblasti vědy, jako je Dr. Korotkov, Dr. Voikov, Dr. Masaru Emoto Pop, stejně tak jejich předchůdci Dr. Samuel Hahnemann, Dr. Wilhelm Reich a Viktor Schauberger.

 • Allium Test (jedná se o efektivní vědecký postup pro provádění výzkumu v kvalitě vody)
 • Bio-Elektrografické pozorování (technologie EPI umožňuje detekovat a sledovat hru světla kolem lidského těla (aury), kapky vody nebo krystalu, transformací analogové informace do užitečných a důležitých dat, které lze analyzovat, aplikovat a sdílet)
 • Test s jablkem ( pod dobu 6 dní v informované láhvi a normální skleněné láhvi - po 6 dnech jablko z normální láhve bylo vysušené a pokryto plísní, jablko z informované láhve i9 si udrželo většinu z původní vlhkosti a bylo bez plísně)


Technologie Poznik (Poznik TP)

Pozník TP je kombinace několika vědeckých procesů, které mohou ovlivňovat sítě spojených molekul v různých látkách (voda, sklo, plast, kov apod.) prostřednictvím informací nebo kódu. Technologie Poznik se opírá o 30 let výzkumu a inovací a byl vyvinut týmem světové třídy vynálezců, kteří obdrželi více než 90 mezinárodních ocenění a uznání za jejich mimořádné úspěchy. Prostřednictvím přesného použití Pozník TP je možné zvolit, zesílit a vtisknout konkrétní informaci energie (vibrace). Informace jsou potiskem čísel, kde každé číslo obsahuje stovky souborů informací. Informace byly shromážděny prostřednictvím neustálého výzkumu a po dobu několika desítek let. Kódování zahrnuje přísné postupy a zkoušky a každý výrobek nese jedinečný certifikát kvality.

Úloha a funkce 2.čakry

Druhá čakra - Svadhistana je centrum původních, nefiltrovaných emocí, sexuální energie a tvořivých sil. Je přiřazena elementu vody, ze kterého povstává vše živé. Prostřednictvím této čakry máme přístup k oplodňujícím a vstřícným energiiím, které pronikají přírodou. Zažíváme sebe jako část tvořivého procesu, který projevujeme skrze pocity a tvořivého jednání. Tato čakra je považována za sídlo Šakti, ženského aspektu boha, ve formě tvořivé rodící síly. U muže zahrnuje její působnost oblast pohlavních orgánů, které v sobě nesou impuls k tvoření nového života, avšak voda také odplavuje a očištuje to se projeví v oblasti detoxikační a vyměšující. Na úrovni duševní to prožíváme jako uvolnění a odplavení pocitů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: