Tělo bez bolestí, ztuhlostí a slabostí

Kód: 937073.01
Neohodnoceno
198 Kč –10 %
Tělo bez bolestí, ztuhlostí a slabostí
198 Kč –10 % 178 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato kniha o našem těle a o tom, jak s ním zacházíme - jak v něm žijeme - je fascinující a zcela výjimečná. Její autorka poskytuje originální usměrnění a vysvětlení hlubokých souvislostí. Je to nádherné, poetické, místy dojemné povídání o vnímání i nevnímání vlastního těla. O tom, jak málo stačí, aby se proměnilo, uvolnilo, osvobodilo, uzdravilo a přirozeně zkrásnělo. A spolu s ním i celá naše bytost a náš život.

Obsahuje i povídání o několika mimořádných průkopnicích, které zavedly a rozpracovaly úplně jiný přístup k fyzioterapii, než na jakém staví běžná západní medicína. Zároveň se zde setkáte s příběhy různých osob, které se uzdravily; ale i takových, jež se možnosti získat zpátky svou sílu lekly a rázně léčbu ukončily ve chvíli, kdy začala být velice nadějná...

Na závěr dostanete i návod na několik velmi jemných cviků, ty ale autorka nazývá "antitělocvik".Pomohou vám vcítit se do sebe, do svého těla i duše, do svého života i do života jako takového.

Ve Francii, kde má tato publikace i v ní uvedený přístup k tělesným potížím původ, je už několik desetiletí bestsellerem. Měla by být zdrojem inspirace a informací pro každého, kdo se věnuje nějaké formě léčení, terapie, cvičení a podobně, stejně jako pro toho, kdo má nějaké problémy, necítí se zcela fit anebo chce prostě zlepšit svůj celkový stav.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelsví: Eugenika
Rok vydání: 2020

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: