Tajný život nenarozeného dítěte

Kód: 947227.01
Novinka
Neohodnoceno
485 Kč –10 %
tajný život
485 Kč –10 % 436 Kč
Skladem (2 ks)

Život vašeho dítěte nezačne až po porodu! Dlouho předtím vás již bude vnímat, učit se a prožívat emoce. Také vztah s vámi, budoucí matky i otcové, bude navazovat již „in utero“, tedy během svého pobytu v děloze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr. Thomas Verny uvádí překvapivé závěry medicínských výzkumů. Co všechno ovlivňuje formování osobnosti dítěte? Co ho může brzdit a co podporovat? Může mu něco ublížit? Jakou roli hraje láska a navázání pouta (tzv. bonding)? Jak moc je důležitá emocionální pohoda matky během těhotenství? Jaký druh předporodní přípravy si vybrat a který typ porodu zvolit? Co ukazují vědecké studie o dopadu technologických vymožeností používaných při porodu?

Vaše péče o dosud nenarozené dítě a váš postoj k němu mohou na celý život ovlivnit jeho fyzické zdraví a emocionální stabilitu. Rozhodnutí, která dnes činíte, zásadním způsobem určují, jak se bude cítit. Můžete svému dítěti darovat podmínky pro šťastný a zdravý život. Tato pozoruhodná kniha vám ukáže jak. Je stále aktuální, možná ještě aktuálnější než v době, kdy vyšla poprvé.

Bude cenným dárkem pro rodiče i odborníky. Změní váš pohled na těhotenství i porod!

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: Thomas R. Verny
Nakladatelství: Bohemica Books
Rok vydání: 2024
Vazba: Pevná
Počet stran: 245
Rozměry: 15,5 × 21,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: