Proč k nám miminko nechce

Kód: 230559.01
Neohodnoceno
Značka: Wahlgrenis
260 Kč –10 %
Proč k nám miminko nechce
260 Kč –10 % 234 Kč
Skladem (>5 ks)
Těhotenství není program, který ti dva musí splnit. Je toho mnohem víc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

40 příběhů narozených miminek
4 konference věnované ženám, kterým se nedaří otěhotnět


Kniha nese pečeť dlouhodobé a intentívní praxe i pečlivé pozorování života. Přináší velmi mnoho podnětů, jak zlepšít život a tím i osud dětí, které k nám patří.

Doporučujeme také druhou knihu autorky Jak rozumět vlastní duši.

Slova autorky:
„K sepsání této knížky mě vedly jednotlivé kontakty s dívkami a ženami, kterým se nedaří nebo nedařilo otěhotnět, a následná oznámení o narození dlouho očekávaného miminka . Poslední dobou mě obcházel stále naléhavější pocit, že miminkovské téma, otěhotnění a obecně mateřství si žádá své. Ale nejsou slova jako slova, nejvíc je toho napsáno mezi řádky… Často jsem během psaní vnímala, jako by mi jednotlivá slova sama naskakovala na monitor, jako bych to ani nebyla já, kdo píše…“

Myšlenky z knihy:

Není dobré jenom ukazovat kolem sebe a křičet, co musíme mít… Nic nemusíme. Všechno, co potřebujeme, už dávno máme. Teprve ve chvíli, kdy přestaneme chtít víc, teprve potom se začnou dít zázraky.

Tomu, co bychom v životě chtěli mít, je třeba otevřít ve správnou chvíli dveře. A máme být připraveni, že ta krása, na kterou se těšíme, vstoupí.

Máme obrovskou moc měnit svět, pokud si to ovšem dovolíme.

Všechno zůstává, jen se současně úplně všechno mění.

Poděkování jedné ze čtenářek:

Wahlgrenis, jste pro mě a mnoho dalších budoucích i stávajících maminek velmi důležitá. Jste Průvodce a Patronka pro maminky, která jako by dostala shůry zvláštní pověření a požehnání pro sebe i pro nás, a skrze toto požehnání nám žehnáte, abychom otěhotněly, když se vydáme cestou samy k sobě, cestou ke svému srdci a začneme se mít rády, věřit si, pracovat samy na sobě, myslet samy na sebe a umět se ocenit. Děkuji za sebe i za ostatní maminky. Velmi si Vás vážím. S láskou a úctou Ráchel 15.1.2012.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelsví: Šoltová Renata
Počet stran: 192
Rok vydání: 2012
Rozměry: 15 x 21 cm
Vazba: vázaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: