Moudrost Ježíše

Kód: 130641.01
Neohodnoceno
298 Kč –10 %
Moudrost Ježíše
298 Kč –10 % 268 Kč
Skladem (1 ks)
Transformace srdce a mysli – nový pohled na Krista a jeho poselství

Detailní informace

Detailní popis produktu

Království nebeské je Ježíšovou metaforou neduálního vědomí; není to místo, ke kterému jdete, ale místo, odkud přicházíte. Je ve vás – to znamená zde a nyní; nepřijde někdy později – je to subtilní kvalita zkušenosti, jež je vám přístupná přímo v tomto momentu. Neumřete do ní; probudíte se do ní.
Pokud odložíte stranou to, co si myslíte, že víte o Ježíši, a přistoupíte k evangeliím jako byste je četli poprvé, stane se něco pozoruhodného: Ježíš z nich vystoupí jako učitel transformace vědomí. Cynthia Bourgeaultová je mistrovským průvodcem k Ježíšově vizi a k tradičním kontemplativním praktikám, díky nimž sami pocítíte srdce Ježíšova učení. Ježíš, živoucí mistr, je skutečný, je naživu, a důvěrným a pulzujícím způsobem vás v této chvíli a po všechny časy drží v náruči. Ve skutečnosti je více přítomný a více skutečný než váš vlastní dech a tlukot vašeho srdce. Ovšem abyste tuto přítomnost doopravdy poznali, je potřeba, abyste se posunuli na jinou vlnovou délku: z vašeho běžného binárního operačního systému s jeho typickým „buď/a nebo“ musíte přeladit na živý přenos – na frekvenci neduálního vědění srdce: jen to vás spojí s Ježíšem.

Cynthia Bourgeaultová je kněžkou episkopální církve, uznávanou spisovatelkou a duchovní učitelkou; přednáší, vede semináře a duchovní retreaty. Říká o sobě. „Cesta, kterou se ubírám, je kontemplativní, což (v křesťanské tradici) znamená, že moje duchovní praxe je zakořeněna v pravidelné meditaci, tiché modlitbě a tichém rozjímání Písma. Kontemplativní modlitba je mou meditační praxí více než dvě desetiletí a skrze ni a další tradiční klášterní cvičení jsem dospěla k většině toho, co vnitřně vím o naší křesťanské cestě a tradici.“

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelsví: Fontána
Počet stran: 215
Rok vydání: 2011
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: