Léčivé Tao

Kód: 938270.01
Neohodnoceno
Značka: Mantak Chia
388 Kč –10 %
Léčivé Tao
388 Kč –10 % 349 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod, jak zapojit a usměrňovat tři prapůvodní síly země, nebe a vyššího já pro dosažení osvícení a nesmrtelnosti.
• Kniha vysvětluje, jak uvést do oběhu životní sílu, čchi, vyvážením jangového (mužského) a jinového (ženského) proudu bioenergie.
• Součástí je přehled uceleného taoistického systému těla/mysli/ducha spolu s nově vylepšenými metodami pro aktivaci životní síly.
• Pokračování dnes již klasického díla Tao a léčivá energie V roce 1983 představil Mantak Chia Západu „mikrokosmický okruh“.
Do té doby byla většina východních energetických praktik předávaných na Západ neúplná a zabývala se pouze vzestupnou jangovou/maskulinní dráhou, která vystřeluje energii životní síly vzhůru páteří. Mikrokosmický okruh ukázal cvičícím, jak vybudovat sestupnou jinovou/femininní dráhu ve smyčce energie životní síly. V taoistických systémech byla kultivace ženské energie vždy klíčem k nastolení rovnováhy a celistvosti. Léčivé tao představuje pokročilejší metody pěstování čchi na mikro- kosmickém okruhu a umožňuje úplné pochopení taoistické duchovní teorie prostřednictvím tohoto obsáhlého přehledu kompletního taoistického systému těla/mysli/ducha. Kniha také zahrnuje pokročilejší meditační metody pro vstřebávání vyšších frekvencí zemské síly, kosmické síly a univerzální síly (nebeské čchi) do tohoto základního okruhu. Výsledkem je duchovní věda, která nejen vyzdvihuje praktické přínosy pro zdraví, sexuální vitalitu a emocionální rovnováhu, ale také ukazuje, jak mohou vést změny uskutečněné v energetickém těle k fyzickému omlazení, které taoisté nazývají nesmrtelností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: Mantak Chia
Nakladatelství: Fontána
Rok vydání: 2020
Vazba: Brožovaná
Počet stran: 350 stran
Rozměry: 14,5 × 20,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: