Elisabeth Haichová Odkaz

Kód: 944365.01
Neohodnoceno
428 Kč –10 %
Odkaz
428 Kč –10 % 385 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Raffael Boriés se coby mladý muž seznámil s nejslavnější cvičitelkou jógy tehdejší doby v Curychu. Stal se jejím žákem a zůstal jím až do její smrti v létě 1994.
Elizabeth Haichová byla známá milionovému publiku především díky svému světovému bestselleru „Zasvěcení“. Její knihy byly přeloženy do všech světových jazyků, a ještě dnes se mnoho jógových škol odvolává na učení zprostředkované Elisabeth Haichovou a jejím jógovým partnerem Selvarajanem Yesudianem.
O čem však věděli pouze insideři z jejího curyšského okolí: pravidelně pořádala spirituální sezení o malém počtu účastníků. Tato setkávání bylo možné nazývat jako „Ezoterické hodiny“, podobně jako u Rudolfa Steinera.
Až do dnešního dne se nic z těchto materiálů nezveřejnilo. Poprvé je tu publikace vycházející z originálních rukopisů – poznámek z přednáškových večerů v jógovém centru v Curychu. Vznikl jedinečný dokument zachycující mluvené slovo Elisabeth Haichové. Zprostředkuje vám zcela nový pohled na její život a učení.
Elisabeth Haichová byla „velkou dámou jógy“ v německy mluvících zemích. Její slavná jógová škola v Ticinu byla středobodem četných duchovních hledajících z celého světa. Po vydání „Zasvěcení“, přeloženého do mnoha světových jazyků, se musela částečně odmlčet, aby unikla nezměrné popularitě. V červenci 1994 se vrátila do světa, o němž uměla podávat živá svědectví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: Elisabeth Haich
Nakladatelství: Fontána
Rok vydání: 2022
Vazba: Brožovaná
Počet stran: 280 stran
Rozměry: 14,5 × 20,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: