Devět vln stvoření

Kód: 938458.01
Neohodnoceno
369 Kč –10 %
Devět vln stvoření
369 Kč –10 % 332 Kč
Skladem (1 ks)

Kvantová fyzika, holografická evoluce a osud lidstva

Detailní informace

Detailní popis produktu

V posledních několika letech byl svět svědkem změn v sociálním vědomí, jehož náhlý vývoj nebylo převládající vědecké paradigma schopno vysvětlit. Tyto změny odpovídají aktivaci nových vln stvoření vycházejících ze středu vesmíru, které ovlivňují lidské myšlení. Od Velkého třesku po současnost tyto vlny řídí vývoj vesmíru a skrze holografickou rezonanci i lidskou mysl a výrazně mění revoluce v náboženství, technologii, ekonomice a společenském vědomí.

Seznamte se s devíti vlnami stvoření
Představujíc kvantově-holografický pohled na světovou historii a lidské vědomí, Carl Calleman vysvětluje kvantovou fyziku v pozadí vln systému mayského kalendáře a to, jak nám tyto vlny umožňují porozumět hybným érám na Zemi a současně možnostem budoucnosti. Popisuje, jak byly naše sociální systémy před aktivací 6. vlny v roce 3115 př.n.l. založeny na sjednoceném kosmickém řádu, ale hologram této vlny posunul společnost ke všestrannému zaměření na dobro a zlo, což vedlo k vzestupu patriarchálních náboženských struktur, otroctví a válek. Zkoumá, jak pozdější vlny a jejich nové hologramy pomohly lidstvu přežít negativní účinky 6. vlny, jako je průmyslová revoluce 7. vlny a digitální revoluce 8. vlny. V roce 2011 byla aktivována 9. vlna, která s sebou přinesla zrychlený tlak na rovnostářský svět, rostoucí povědomí o vědomí jednoty a přístup k plné síle všech devíti vln stvoření.

Jakou roli hrají vlny stvoření v našem životě?

Autor vysvětluje, jak naše individuální souznění s každou vlnou hraje roli v kvalitě našeho života a jak musíme vědomě pracovat na tom, abychom rezonovali s vyššími vlnami. Odhalujíc, jak se můžeme stát kvantovými aktivisty v holografickém světě pomocí naladění se na 9. vlnu, autor ukazuje, že každý z nás může pomoci projevit osud lidstva naznačený ve starověkých textech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: Carl Johan Calleman
Nakladatelství: Anag
Rok vydání: 2021
Vazba: Brožovaná
Počet stran: 264 stran
Rozměry: 16,3 × 23 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: