Aura, čakry a sebeléčení

Kód: 932430.01
Neohodnoceno
229 Kč –10 %
Aura, čakry a sebeléčení
229 Kč –10 % 206 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Co o nás říká aura.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zajímá vás, proč jsou lidé tak různí? Co o člověku vypovídá velikost a tvar aury? Jaké charakteristiky se pojí k jejím různým barvám? Jaká témata se projevují v oblastech jednotlivých čaker? Přikládáte stejnou váhu tělu, mysli i duši? Co jsou příznaky nerovnováhy a jak se vyladit?

V knize Aura, čakry a sebeléčení autoři předkládají výsledek deseti let svých osobních zkušeností s energetickou diagnostikou člověka. Věcným a srozumitelným způsobem rozkrývají příčiny oslabení aury a čaker v souvislosti s psychosomatikou nebo s rodovými dědičnými nemocemi a nabízejí dostupné možnosti sebeléčení. Čtenář v knize najde návody na řešení akutních problémů, zdravotních i psychických. Najde v ní ale i průvodce na cestě osobního rozvoje.

Hana a Jiří Rakušanovi nejsou na poli osobního rozvoje žádnými nováčky. Více jak dvě desítky let se pohybují v oblasti alternativních učení. Ve svém životě integrují vše, v čem je tato cesta obohatila. Nepatří mezi ortodoxní vyznavače učení jednoho systému, vidí se spíš jako milovníci života v celé jeho pestrosti a bohatosti s hlavním důrazem na zdravý selský rozum a vnitřní moudrost.

Tato kniha se čtenáři může stát každodenním pomocníkem, navigátorem i laskavým podporovatelem na cestě k sebepoznání, sebeléčení a hlavně k sebepřijetí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelsví: Alferia
Počet stran: 144 stran
Rok vydání: 2018
Rozměry: 14,4 x 20,8 cm
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: