Karafa s květem života ve zlaté barvě, 1,3l

Kód: 200250.01
Neohodnoceno
1 690 Kč –4 %
Karafa s květem života ve zlaté barvě, 1,3l
1 690 Kč –4 % 1 606 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Karafa pro harmonizaci vody, ručně foukané sklo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pouhé tři minuty v karafě stačí vodě z vodovodu k její revitalizaci a oživení. Krystaly revitalizované vody vykazují šestiúhelníkovou strukturu, což signalizuje vysokou vitální úroveň vody.

Karafa má kaskádovitý design se 6 částmi, přičemž objem každé části odpovídá prvním 6 číslům univerzální Fibonacciho posloupnosti čísel. Navazuje tak na univerzální geometrii přítomnou všude v přírodě. Revitalizovaná voda vykazuje 6 - strannou krystalickou strukturu, která signalizuje její zvýšenou míru energie a životní síly.

Dutinová rezonance této karafy odpovídá zvukové frekvenci tónu F. Tato frekvence je nositelem informace vertikálního toku energie, který připomíná energetické procesy stromů. Pomáhá tak propojit rozličná energetická centra (čakry) v lidském organismu.

Velikost:
výška cca 20 cm (bez zátky)
šířka cca 16 cm
Objem:  1,3 l

Materiál: bezolovnaté sklo

KVĚT ŽIVOTA

Symbol, který v sobě nese mnoho informací. Od stvoření po vesmírné vztahy. Začíná jedním kruhem – já, rozdvojuje se v dualitu a vytváří tzv. vesicus pictus, třetí kruh je jejich dítě, vzniká posvátná trojice atd. Expanze je nekonečná. Květ v sobě nese mnoho skrytých obrazců, například platonská tělesa, metatronovou krychli a jeho energie je energií růstu a života.

Čištění

Skleněné výrobky je obecně nejvhodnější čistit ručně, s použitím přírodních čistících prostředků, jako je např. kyselina citrónová. Polévkovou lžíci kyseliny citronové aplikujte pouze uvnitř nádob. Nepoužívejte agresivní čistící přípravky a výrobky umývejte výlučně ručně. Silnější nečistoty odstraníte krouživým pohybem zrnek nevařené rýže v teplé vodě uvnitř karaf. Pouze výrobky bez symbolů a afirmací je možné mýt v myčce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: