Záhněda - Buddha náramek

Kód: 420578.01
Neohodnoceno
280 Kč –5 %
Záhněda
280 Kč –5 % 266 Kč
Skladem (>5 ks)
Buddhův náramek z kuliček záhnědy, navlečených na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buddhovy energetické náramky mají na základě svého buddhistického původu 21 kamenů + 1 kámen vetší, takzvaný Mistrovský kámen, který je zakončuje. Jsou navlékané na gumičce. Buddhovy náramky docilují úspěchy společně se svým nositelem, stejně jako jiné amulety.

Záhněda je uzemňovací a ochranný kámen, pohlcuje elektrosmog, podporuje detoxikaci, potlačuje noční můry, zvyšuje soustředění a pomáhá při potížích s komunikací. Je vhodné ji použít i před meditací za účeleme očištění mysli a zharmonizování první čakry. Pro její účinky ji lze využít proti bolestem, mírní stres, uklidňuje nervovou soustavu, pomáhá při léčbe kyčlí, nohou a zad. Harmonizuje množství tekutin a minerálů v těle. Je také vhodná proti depresím a dalším negativním emocím. Zahání strach a dodává sílu při rozhodování. 

 

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: