Ladička 4.čakra 136.10 Hz

Kód: 412531.01
Neohodnoceno
1 150 Kč –4 %
Ladička 4.čakra 136.10 Hz
1 150 Kč –4 % 1 093 Kč
Skladem (5 ks)
4. čakra - čakra srdce (Anahata).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terapeutické ladičky Jednotlivé ladičky se používají na akupunkturní body, dráhy, čakry a místa na těle i v auře, která potřebují pozornost. Práce s ladičkami umožňuje příjemným a jemným způsobem rozpouštět blokády na všech úrovních. Tato metoda se obvykle používá jako doplněk k jakékoliv terapii, nebo se může použít i samostatně.

Čakry (centra energie) jsou rotující víry jemné energie. Výraz pochází ze sanskrtského slova "čakram" označujícího "kolo". Existuje sedm hlavních čaker umístěných na linii kopírující páteř. Pokud čakry fungují správně, jsou energie hmotného a vyššího těla v rovnováze a harmonii. Špatné fungování čaker může vést k tělesným, mentálním, citovým nebo duchovním poruchám. Léčením čaker je uvádíme do rovnováhy.

4. čakra - čakra srdce (Anahata) - 136,10 Hz.

Téma: centrum lásky, obětavosti, oduševnění a soucitu. Centrum se nachází ve výši srdce uprostřed hrudi. Vidlička je naladěna na vibrace OM a rezonuje s rokem Země nebo s časem, který potřebuje Země na oběhnutí kolem Slunce (což je jeden rok nebo 365 dnů). Pomáhá při relaxaci. Pomáhá při problémech s imunitním systém a krevním oběhem. Podporuje spiritualitu a oddanost.

Barva je zelená, také růžová.

Materiál: hliník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: