Mag Phos - tkáňové soli

Kód: 421882.01
Neohodnoceno
Značka: Biomineral
360 Kč –5 %
Mag Phos - tkáňové soli
360 Kč –5 % 342 Kč
Skladem (>5 ks)
Schüsslerovy soli. Žlutá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pastilky obsahující esenciální minerální soli v potenci D3 a D6.

Účinné látky: magnesium phosphoricum v potenci D3 a D6.

Velikost balení: 180 pastilek (90 g)


Texty k jednotlivým přípravkům se nyní upravují, aby byly v souladu s platnou legislativou (Nařízení Evropského parlamentu a rady /EU/ č. 1924/2004 o výživových a zdravotních tvrzeních).

Více zde: http://www.tkanove-soli.cz/doplnkove-soli/

Texty k jednotlivým přípravkům se nyní upravují, aby byly v souladu s platnou legislativou (Nařízení Evropského parlamentu a rady /EU/ č. 1924/2004 o výživových a zdravotních tvrzeních).

Více zde: http://www.tkanove-soli.cz/doplnkove-soli/

Texty k jednotlivým přípravkům se nyní upravují, aby byly v souladu s platnou legislativou (Nařízení Evropského parlamentu a rady /EU/ č. 1924/2004 o výživových a zdravotních tvrzeních).


TKÁŇOVÉ SOLI

„Obnova buňky a tím i celého těla je výsledkem vyrovnání deficitu anorganických solí.“ Tkáňové soli jsou vyráběny s láskou a v souladu s přírodou. Při jejich výrobě se využívají moderní přírodní báze bez obsahu cukru, lepku, laktózy a bez živočišných derivátů. Pomáhají při přirozené samoléčebné, čisticí a regenerační schopnosti těla a poskytují našim buňkám základní anorganické dobře vstřebatelné živiny pro obnovení rovnováhy a zdraví.

 

Jak se tkáňové soli užívají?

(Dr. Wilhelm H. Schüssler)

Název tkáňové (Schüsslerovy, buněčné) soli je odvozen od konceptu dvanácti základních minerálních solí, které se nacházejí v tkáních a buňkách lidského organismu. V 19. století tkáňové soli definoval Dr. W.H. Schüssler (lékař, homeopat). Díky dlouhé tradici lze využít bohaté empirické znalosti a zkušenosti.

Tkáňové soli jsou základní minerální živiny, které se nacházejí v lidském organismu. Jejich rovnováha a správný pohyb v tkáních a buňkách jsou nevyhnutelné pro udržení zdraví. Nedostatečný příjem nebo nezdravé návyky, strava a stres způsobují jejich nedostatek, dochází k narušení minerální rovnováhy. To se nakonec projeví zdravotními problémy. Minerální anorganické látky se vstřebávají jen velmi těžko. Empiricky bylo zjištěno, že nejlépe se do organismu vstřebají při použití homeopatické potence D3 až D12. Neměli bychom však zaměňovat tkáňové soli s homeopatií, protože zde neplatí zákon podobnosti (léčba podobného podobným), ale zákon deficitu (dodáme tělu to, co mu podle příznaků chybí). Přitom je velmi důležitá i kvantitativní stránka.

Podobně jako homeopatické léky se pastilky tkáňových solí rozpouštějí a vstřebávají přímo v ústní dutině. Před užitím a po užití se doporučuje přibližně deset minut nejíst a nepít.

 

Obvyklá dávka tkáňových solí při chronických stavech je 2x denně 1 tableta (0,5 g). Tkáňové soli lze užívat dlouhodobě podle závažnosti a trvání deficitu. Pro rychlejší nástup účinku se může začít zpočátku s vyšším dávkováním (cca 5–6 denně). V případě akutních stavů je možné zvýšit dávkování na 1 tabletu každé 2 hodiny, někdy i častěji (např. krvácení, vysoká teplota po 10–15 minutách). Je možné kombinovat více druhů tkáňových

solí. U malých dětí doporučujeme pastilky rozdrtit a smíchat s troškou vody.

 

Obličejová diagnostika

První fyzické příznaky nedostatku anorganických solí v organismu se projeví na našich tvářích dlouho před tím, než se projeví jako onemocnění nebo zdravotní problém. Analýzou zbarvení a struktury pokožky tváře a následným doplněním příslušnou tkáňovou solí je možné zkorigovat nerovnováhu na buněčné úrovni dříve, než nastanou vážnější zdravotní problémy. Jakmile se buněčné deficity vyrovnají, začne se měnit i stav pokožky – začne zdravě zářit, změní se barva i struktura pokožky, mizí znaky předčasného stárnutí.


Složení:

Rostlinné polyoly 98,4%, stearan hořečnatý (rostlinný) 1,5%, účinná látka: hydrogenfosforečnan hořečnatý (0,5 mg v jedné tabletě).

 

Nutriční informace:

1 kontejner (180 pastilek) obsahuje 88,65 g sacharidů, 882 kJ (216 kcal)
1 pastilka (0,5 g) obsahuje 0,49 g sacharidů, 4,9 kJ (1,2 kcal)


Upozornění: Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nadměrná spotřeba může vyvolat laxativní efekt.

 

Leták s informacemi o tkáňových solích je ke stažení na stránkách našeho dodavatele http://www.tkanove-soli.cz/biochemicke-soli/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: