Jeřáb ptačí květ - kapky Duše rostlin (tinktura) 50 ml

Kód: 938340.01
Neohodnoceno
175 Kč –5 %
Jeřáb ptačí
175 Kč –5 % 166 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Přírodní bylinný celkový extrakt z květu léčivé rostliny jeřábu ptačího. Květ obsahuje fytoestrogeny (plod neobsahuje fytoestrogeny žádné). Podíl živé rostliny (květů jeřábu ptačího) na celkovém obsahu rostlin: 100 %. Jeřáb ptačí (Sorbus aucuparia). Tinctura Sorbi flos. Tincture Rowan, Mountain ash flower.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeřáb ptačí květ (tinktura z živé léčivé rostliny - kapky Duše rostlin). Přírodní bylinný extrakt z květu léčivé rostliny jeřábu ptačího. Podíl živé rostliny na celkovém obsahu rostlin: 100 %. Tinctura Sorbi flos. Tincture Rowan, Mountain ash flower.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivá rostlina jeřáb ptačí - květ.

Jeřáb ptačí (Sorbus aucuparia, čeleď růžovité - Rosaceae, SK: Jarabina vtáčia). Květ jeřábu ptačího se zařadil mezi účinná fytoterapeutika teprve v posledních letech zvláště díky objevu přítomnosti fytohormonů estrogenního typu (fytoestrogeny). Pro ženy jsou zcela bezpečné. Svým jemným působením upravuje hormonální hladinu, která je vychýlená u žen při problémové menstruaci nebo po menopauze. Bylina snižuje riziko vzniku osteopórozy a zlepšuje psychickou pohodu žen. Plody jeřábu ptačího na rozdíl od květů neobsahují fytoestrogeny žádné.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Osvěžení těla. Imunita. Stres a námaha.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Ač jsou fytoestrogeny parciální antagonisté estrogenních receptorů, v žádné studii se nepotvrdilo zvýšené riziko rakoviny prsu, výsledky naopak ukazují na pozitivní působení v této oblasti. 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech bylin jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Výrobce: Bylinné kapky
Objem: 50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: