Duhové elixíry - Imunex 50 ml

Kód: 930152.01
Neohodnoceno
256 Kč –5 %
Duhové elixíry - Imunex 50 ml
256 Kč –5 % 243 Kč
Skladem (2 ks)
Při alergiích a poruchách imunity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

IMUNEX - Směs pro přirozenou imunitní odpověď organismu.

Složení: Extrakt z plodnic žampionu zahradního a houževnatce jedlého (shiitake), alkohol 40%. Vhodné pro děti od 6 let.
Houby patří do samostatné biologické říše, neboť nebylo nalezeno žádné evoluční spojení s rostlinami ani živočichy. Patří mezi nejstarší a současně i nejdokonalejší organismy na Zemi. Houby obsahují zcela unikátní léčivé látky, které mohou příznivě ovlivnit řadu chorob, včetně těch nejzávažnějších, jako jsou onkologická onemocnění či poruchy imunity.

Mykoterapie - léčení pomocí hub, je známa již více než 3 000 let, ovšem v Evropě probíhají odborné výzkumy teprve několik posledních desítek let. Středem vědeckého zájmu je především vysoký obsah polysacharidů (tzv. glukanů) s protinádorovými, antibiotickými, antivirálními a imunostimulačními účinky. Obsažené účinné látky pomáhají zvyšovat koncentraci interferonů a interleukinů, které působí přímo proti metastázám rakovinných buněk, aktivují makrofágy, NK a LAK buňky, B a T lymfocyty a tvorbu granulocytů v kostní dřeni. Elixír Imunex neprošel tepelnou úpravou, takže si zachovává i svou vysokou enzymatickou aktivitu, která je důležitá při protinádorovém a protizánětlivém působení. Enzym superoxid dismutáza je např. stěžejním ochranným činitelem před reaktivními sloučeninami kyslíku, tzv. volnými radikály. Výtažek ze žampionu a houževnatce navíc obsahuje všech osm esenciálních aminokyselin v ideálním poměru, stopové prvky jako železo, měď, hořčík, zinek, mangan a další potřebné přírodní minerály draslík, vápník, fosfor, vitaminy B, C a D2.

Evropský úřad pro bezpečnost potravin (European Food Safety Authority - EFSA) nám umožňuje tato zdravotní tvrzení o účincích přípravku:

  • přirozené imunitní reakce
  • modulace IgE (vyladění optimální hladiny imunoglobulinů E - protilátek, které jsou mj. zodpovědné za alergické reakce, např. atopický ekzém. Uvolňují též mediátory zánětu, např. histamin - viz Lékařský slovník)

Způsob užívání elixíru: 3x denně 20 kapek půl hodiny před jídlem nebo po jídle, nejlépe alespoň po dobu 6 týdnů. Elixír je vhodné rozředit v troše vody na dně skleničky a chvíli podržet v ústech, není třeba zapíjet. Imunex je podle potřeby možné užívat i dlouhodobě.

Poznámka: Jedno balení o obsahu 50 ml vystačí zhruba na tři týdny, při samostatném použití jednotlivých elixírů proto doporučujeme využívat dvě balení po sobě. Jednou až dvakrát do roka doporučujeme zařadit komplexní detoxikačně-regenerační kúru pomocí všech tří základních Duhových elixírů v pořadí FUNGILEN – DETOXILEN – FRUCTAVIT. V tomto případě stačí využívat po jedné lahvičce od každého elixíru, jednotlivě za sebou bez pauzy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Objem: 50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: