Diář krásy 2024

Kód: 946273.01
Novinka Tip
Neohodnoceno
189 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Znáte své barvy? Ty které vás vyzdvihnou, omladí, osveží? V kterých vám to zkrátka sluší? I když existují ruzné barevné typologie, tak barvy každé ženy jsou vždy jedinečné, individuální a neopakovatelné! Nejsou to ty, co se nám jen líbí, ale jsou to ty, co nám opravdu sluší! Na příkladech konkrétních žen je v diáři krásy ukázán jeden z možných jarních, letních, podzimních a zimních typů a vhodné barvy pro ně. To ale není vše, barevných typů je celkem 16 a zahrnují i přechodové barevné typy, kterým sluší barvy přechodného typu. Například léto do podzimu. Těm potom nemusí vubec slušet typické letní a nebo typické podzimní barvy, ale barvy tzv. přechodové. V tomto případě na hranici studených tlumených (letních) a teplých hustých (podzimních) barev. Svět barev je fascinující.

Správně určená barevná typologie není omezení osobní svobody, ale poznání toho ideálního, v čem člověk jako osobnost vynikne nejlépe. Všichni barevní typologové na celém světe vám musí určit stejný barevný typ. Pokud vám různí barevní typologové určí různé barevné typy, někde se stala chyba. Máte jeden barevný typ, který je vrozený, celý život nezměnitelný a typologové by ho měli diagnostikovat všichni stejně.

V diáři je zastoupeno 13 typů z 16, což vzniklo spontánně a neplánovaně a nesmírně se to hodí pro příkladnost.

Diář má opět otvírací chlopně, zpevňují se tím jeho desky a odolnost. Diář je skladný a lehký.

Plánovač 2024 najdete na začátku. Plánovač 2025 je na konci diáře. Plánovače jsou barevné, přehledné a měsíce seřazené v kruhu. V plánovači najdete na jednom místě všechny úplňky, novy, slunovraty a rovnodennosti v roce, informaci o změně času. Také jsou vyznačené SUDÉ a LICHÉ TÝDNY.

Svátky jsou zařazené jak k jednotlivým dnům v diáři, tak i na na jeho konci podle abecedy. Lehce tak najdete lidi, které máte rádi. Také jsme přidali pár nezvyklých jmen.

Jedna stránka na vaše osobní poznámky.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Diáře
Autor: Květoslava Kolouchová
Nakladatelství: Květoslava Kolouchová
Rok vydání: 2023
Vazba: Sešitová
Rozměry: 21×11,2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: