O nás

 
 
 Logo bez (místo k zastavení)
 

  Místo k zastavení 

... zaměřené na osobní rozvoj, esoteriku, relaxaci a především na to, jak přirozeně a plnohodnotně žít. Kamenný obchod, e-shop, čajovna s vlastní pekárnou a výstavní prostor s autorskou tvorbou.

   
prodejna

V roce 2004 jsme pro Vás otevřeli obchůdek knih & CD U Džoudyho,  a od té doby se díky Vaší přízni náš sortiment značně rozšířil. Nyní Vám můžeme nabídnout nejen širokou škálu knižních a hudebních titulů, ale i pestrý výběr minerálů a šperkůkřišťálových předmětů  z Indie, tarotových či  vykládacích karet,  přírodní kosmetikypotravinových doplňkůvykuřovadel a vonných tyčinek, léčivých obrazů a mandal. V neposlední řadě také širokou nabídku etnických hudebních nástrojů a mnoho dalšího. To vše z dalekých koutů světa i z domácí produkce. Všechno zboží pečlivě vybíráme, neboť Vám chceme nabídnout pouze kvalitní produkty.

 

Pro Vaši snadnější orientaci jsme připravili  přehledné a podrobné rubriky o stávajícím sortimentu, ve kterých si můžete vše pohodlně prohlédnout. Zároveň zde budeme pravidelně upozorňovat na příslušné novinky. Rovněž tu pro Vás máme obsáhlý internetový zásilkový obchod, abychom vyšli vstříc také těm, kteří nemají možnost navštívit nás tak často.

 V kamenném obchodě Vás přivítá  milý a přívětivý personál, který pro Vás  již několik let vše připravuje a rád Vám při výběru poradí.

 

Příběh našeho obchůdku píšete především Vy, milí přátelé. Proto tedy neváhejte vstoupit do zářivého světa barev, zvuků & vůní a nechte se prostoupit vlnami klidu a světla.

 

 

IMG_1011IMG_1073IMG_1064

 

 

Modlitba za lásku:


Děkuji, že prožívám lásku, vnímám ji, dokážu ji rozpoznat a popsat, jsem její součástí a absolutně mě naplňuje. Amen.