Doprava a platby

Doprava

 Ceník
 Způsob dopravy Dopravné Doběrečné
 Osobní odběr - Praha 2     35 Kč 0 Kč
 ČP - Balík Na poštu    99 Kč 35 Kč
 ČP - Balík Do ruky  130 Kč 35 Kč
 MESSENGER - Kurýrní služba po Praze  250 Kč 35 Kč
 ZÁSILKOVNA CZ - do 5 kg    69 Kč 35 Kč
 ZÁSILKOVNA CZ - Do ruky - do 5 kg    109 Kč 35 Kč
 ZÁSILKOVNA SK    99 Kč 35 Kč

 

u_d__oudyho

OSOBNÍ ODBĚR 

 

Prodejna U Džoudyho, Jugoslávská 670/7, Praha 2,
výdejní místo - oddělení hudby

OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ PO 8:00HOD. BUDOU ZPRACOVÁNY NÁSLEDUJÍCÍ PRACOVNÍ DEN.

Při objednávce nad 1000 Kč a platbě předem (bankovním převodem nebo platební kartou při vytvoření objednávky) neúčtujeme poplatek 35,-Kč.

 

Česká pošta - hlavní logo

doruky

Expresní doručení zásilky do Vašich rukou. Česká pošta zpravidla doručí vaší zásilku do 24 hodin od expedice zboží.  V den expedice obdržíte e-mail nebo sms s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou. Upozorňujeme, že ve vánočním období bývají dodací lhůty dopravců prodlouženy i o několik dní.

Pokud se stane, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím této aplikace.
Při objednávce zboží nad 2500 Kč je dopravné zdarma.

Upozornění: V případě vrácení zásilky a vyžádaného opětovného zaslání bude opětovně připočteno přepravné (týká se také zásilek v ČR nad 2 500 Kč - tedy s poštovným zdarma).


napo__tu

Ideální služba pro ty, kteří si nikdy nejsou jistí, kde vlastně budou.
Expresní doručení zásilky na Vámi zvolenou poštu. Česká pošta doručí zásilku do 24 hodin od expedice na jednu z 2 700 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Zásilku si vyzvednete, kdy se to hodí Vám (v rámci otevírací doby dané ČP). Prostřednictvím SMS nebo e-mailu budete vědět kdy Vaše zásilka bude připravená k odběru na České poště. Upozorňujeme, že ve vánočním období bývají dodací lhůty dopravců prodlouženy i o několik dní.

Pokud se však stane, že budete potřebovat změnit nebo upravit ukládací poštu pro Váš Balík Na poštu, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím této aplikace

Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět odesílateli.
Při objednávce zboží nad 2 500 Kč je dopravné zdarma.

Upozornění:
 V případě vrácení zásilky a vyžádaného opětovného zaslání bude opětovně připočteno přepravné (týká se také zásilek v ČR nad 2 500 Kč - tedy i s poštovným zdarma).

 


z__silkovna

Výdejní místa

Zásilka bude doručena ke společnosti Zásilkovna, jejíž pobočky se nacházejí po celém území České republiky a Slovenska. Jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí na odběrovém místě, které si zvolíte, bude Vám ze Zásilkovny zaslána sms zpráva s datem úložní doby a s klíčem, který je potřeba nahlásit při vyzvednutí zásilky. Svou objednávku si běžně můžete vyzvednout už druhý den po její expedici na výdejním místě, které si sami vyberete. 

Doručení na adresu

Zásilka bude doručena přímo společností Zásilkovna na konkrétní adresu v ČR.
Zákazník obdrží info s časem doručení s přesností na až na 90 minut.
Řidiči jezdí osobními auty, a tak je výdej zásilky z kufru mnohem rychlejší.
Když Vás řidič nezastihne na uvedené adrese, uloží Vaši zásilku na nejširší síti výdejních míst (Zásilkovna) v Česku - a tak můžete mít zboží JEŠTĚ TENTÝŽ DEN U SEBE! 

Upozorňujeme, že ve vánočním období bývají dodací lhůty dopravců prodlouženy i o několik dní.

Při objednávce nad 2 500 Kč je dopravné zdarma.

Upozornění: V případě vrácení zásilky a vyžádaného opětovného zaslání bude opětovně připočteno přepravné (týká se také zásilek v ČR nad 2 500 Kč - tedy i s poštovným zdarma).

 


messenger

Bydlíte nebo pracujete v Praze? A chcete mít zásilku co nejdříve ve Vašich rukou?
V tom případě Vám doporučujeme tuto expresní službu - doručení zásillky v ten samý den, kdy zásilku předáme doručovatelské firmě, do 17.00 hod.
Tato služba se bohužel nevztahuje na Prahu - východ a Prahu - západ.

Pozor - budete požádáni o osobní identifikaci při přebírání bezhotovostních zásilek. Kurýr může počkat maximálně 10 min. Není v našich silách určit přesný čas doručení, proto doporučujeme, abyste jako dodací adresu udali tu, kde se budete mezi 12 - 17. hod nacházet. V případě dobírky je možná platba pouze hotově.

Při nedoručení zásilky bude Vaše zásilka automaticky doručována zpět k nám do e-shopu. 

Při objednávce nad 3 000 Kč je dopravné zdarma.

Upozornění: V případě, že kurýr nezastihne adresáta, zásilka se automaticky vrací k odesilateli. Pokud si adresát znovu vyžádá opětovné zaslání, bude opětovně připočteno přepravné (týká se také zásilek v ČR nad 3 000 Kč - tedy i s poštovným zdarma).

 


Přeprava zásilek na Slovensko

Zásilka bude doručena prostřednictvím přepravce Zásilkovna po celém území Slovenské republiky na Vámi zvolené výdejné odběrové místo Vaší zásilky.

Standardní doručení je cca do 2-3 dnů od expedice zásilky. Cena zásilky bude dle aktuálního kurzu ČNB. Upozorňujeme, že ve vánočním období bývají dodací lhůty dopravců prodlouženy i o několik dní.

Při objednávce nad 2 500 Kč je dopravné zdarma.

Upozornění: V případě vrácení zásilky a vyžádaného opětovného zaslání bude opětovně připočteno přepravné (týká se také zásilek nad 2 500 Kč - tedy dopravné zdarma).

 


 
Upozorňujeme, že e-shop U Džoudyho nenese odpovědnost za opožděné doručení zboží zaviněné dopravci Česká pošta, Zásilkovna nebo Messenger, ani opožděné doručení nebo nedoručení zboží zaviněné nesprávně udanou adresou či popř. jinými kontaktními údaji příjemce a poškození zaviněné doručovací službou. 

Platby

 

1. Ceny

Veškeré ceny uváděné v sekci „E-shop“ jsou včetně DPH.


2. Platební metody

Akceptujeme možnost následujících platebních metod:

Hotově při výdeji
Platba v hotovosti při osobním odběru zboží v odběrovém místě.

Bankovní převod
Výzvu a platební podklady k uhrazení částky na náš účet Vám zašleme, jakmile se ujistíme, že pro Vás máme vše skladem.

Dobírka
Dobírka - ČR:
Platba v hotovosti při převzetí zásilky od České pošty a Messengera, u společnosti Zásilkovna je možná platba v hotovosti i kartou.

Dobírka - Slovensko:
Platba v hotovosti při převzetí zásilky od přepravce Zásilkovna. Zásilku zasíláme na dobírku v českých korunách, zákazník na Slovensku platí v EUR. (Pozn.: Přepočet doběrečného v EUR zajišťuje přepravní společnost, používá kurz ČSOB DEVIZY/NÁKUP, který je platný ke dni svozu zásilky.)

 

Kartou při výdeji

Platba kartou při osobním odběr zboží v odběrovém místě.

Kartou přes internet

Bezpečná a pohodlná úhrada zboží z Vašeho domova!

Platba kartou přes Internet je naprosto bezpečná. Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení – nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na Internetu.

Údaje z Vaší platební karty zadáváte přímo bance.  Nikdo ze zaměstnaců e-shopu U Džoudyho nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje.

Platba kartou je bez poplatků! Tímto Vaše zboží doručíme mnohem levněji a navíc při přebíraní Vaši zásilky nemusíte mít u sebe hotovost.

 

Přijímáme i platební karty ze Slovenska, ostatními zahraničními platebními kartami platit nelze.


Přijímame tyto platební karty:

- VISA
- VISA ELECTRON
- MASTERCARD

- MAESTRO