Vonné vykuřovadlo Nagarmotha ( Cyperus )

Kód: 412010.01
Neohodnoceno
85 Kč –4 %
nagarmotha
85 Kč –4 % 81 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Jedinečná meditační směs posilující naši nervovou soustavu, přinášející klid a porozumění

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zelenošáchor, nebo také cyperus, je nazývána subtropická, plevelnatá rostlina, pocházející patrně z Indie, ale již v dávnověku rostoucí v středozemním pásmu a vyskytující se prakticky v celé euroasijské oblasti středního teplého pásma.

Čínsky se nazývá Xiangfu, kde Xiang znamená označení pro silně, velice příjemně vonící látku. Indové mají pro aromatický kořen této rostliny jméno Mustaka, stejně jako Arabové, kde je mimo léčebnou praxi používán hlavně jako vykuřovadlo. Znali jej již staří Egypťané, kteří jej přidávali jako důležitou přísadu do proslavené směsi kyphi. V Indii tvoří nagarmotha nedílnou součást téměř všech vonných tyčinek. Také se používá v magické praxi Vashikarana, prastarém indickém kouzelnickém umění, kde má za úkol přilákat zejména milovanou osobu a upevnit milostné kouzlo.

V Indii, odkud také toto vykuřovadlo pochází, se tradičně kořen šáchoru napouští vlastními i jinými vonnými oleji, pro zvýraznění vůně a účinku, v této podobě se používá jako přísada do tyčinek i vykuřovacích směsí. Takto posiluje naši nervovou soustavu, přináší klid a porozumění, zbavuje stresu, v milostné magii dokáže přivolat člověka, po kterém toužíme ,upevňuje partnerské vztahy, otevírá brány k esoterickým naukám.

Jedná se o jedinečnou meditační vůni, vhodnou zejména pro ty, kdož inklinují k východním filozofickým a náboženským směrům.

Vůně Nagarmothy je přesně to, co si představíme pod pojmem typická indická vůně. Snoubí v sobě sladké, orientální tóny, s kořenitými doteky a květinovým základem.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech vykuřovadel jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoliv o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě výskytu příznaků jakéhokoliv onemocnění vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Výrobce: Rymer
Účinek: uklidňující / relaxační / magie
Vůně: jedinečná meditační vůně, silná, sladce příjemná, magická, omamná
Země původu: Indie
Způsob spalování: uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice
Hmotnost: 20 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: