Sagrada Madre sada - Relaxace - Levandule, 70g

Kód: 944650.01
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Sagrada Madre
425 Kč –5 %
kit relax
425 Kč –5 % 404 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Sagrada Madre Dárková sada pro relaxaci a harmonizaci s uklidňujícími účinky sladce květinové vůně levandule.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní vonné tyčinky z Argentiny, na štěpině z palo santo. Jsou ručně vyrobené z posbíraného suchého dřeva, aniž by docházelo k narušení ekosystému. Jedná se tak o produkt, který je šetrný k životnímu prostředí. Tyčinky jsou 100% přírodní.

Sagrada Madre spolupracuje přímo s původními komunitami v Peru a Argentině na výsadbě stromů Palo Santo a boji proti odlesňování. Tato komunita také zajišťuje výsadbu více stromů, než kolik používají. Dárková sada má atraktivní obal z přírodního materiálu, aby nebylo zatěžováno životní prostředí.

Sada obsahuje:

3 vonné bylinné koule s levandulí
1 vykuřovací svazek levandule
4 vonné tyčinky Sagrada Madre s levandulí
1 vonnou levandulovou tabletu

Levandule: s květinově sladkou vůní. Používá se pro zklidnění, v domácnostech k odpuzení hmyzu. Dále při lehčích poruchách usínání a spánku, ve formě silice jako korigens vůně do lokálních přípravků, jako jsou masti a krémy. 

Použití:

-Tyčinku umístíme do stojánku, zapálíme, po několika vteřinách sfoukneme a necháme doutnat. Zapálenou tyčinku nenechávejte nikdy bez dozoru, chraňte před dětmi, dobře větrejte.

-Kouli dáme na nehořlavou podložku, použít lze některou z kadidelnic, zapálíme, po několika vteřinách sfoukneme a necháme doutnat. Doutnající bylinnou kouli nenechávejte nikdy bez dozoru, chraňte před dětmi a domácími mazlíčky, dobře větrejte. Skladujte na suchém místě.

-Vykuřovací svazek zapalte na jednom konci a plamínek ihned sfoukněte, aby byliny pouze doutnaly. Svazek položte např. na misku z mušle abalon nebo umístěte buď do speciální misky pro vykuřovací svazky, nebo jakékoliv hlubší nádoby (podle délky svazku) naplněné pískem. Pokud chcete ukončit vykuřování, dejte doutnající konec do písku. Svazek můžete opětovně použít. S doutnajícím svazkem můžete procházet místnostmi, které chcete provonět.

-Vonnou tabletu umístíme na nehořlavou podložku, např. kadidelnici ve tvaru misky, zapálíme a plamínek sfoukneme, aby tableta jen doutnala. Doutnající bylinnou tabletu nenechávejte nikdy bez dozoru, chraňte před dětmi a domácími mazlíčky, dobře větrejte. Skladujte na suchém místě.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné tyčinky
Hmotnost: 70 g
Země původu: Argentina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: