Vykuřovací směs Purpura

Kód: 020111.01
Neohodnoceno
Značka: RYMER
68 Kč
Skladem (> 5 ks)
Tradiční vykuřovací bylinná směs.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato tradiční vykuřovací bylinná směs se spaluje již velmi dlouhou dobu. Její vznik se dá vystopovat v keltsko-germánských a slovanských dobách.

Během celého léta se sbíraly léčivé byliny, které se vázaly do svazečků, ty se později nechávaly světit v kostelích a věšely se nad vchodové dveře, či ke křížku.

Směsi se říkalo vonička, měla silně léčivé a očistné účinky, chránila dům před neštěstím a uhranutím, zaháněla smutek a melancholii, přinášela světlo v temných dobách. Nejvíce se vykuřovala po dvanáct nocí počínaje Štědrým dnem a konče před Třemi Králi, jež se považovaly za kritické , kdy temné síly mají největší moc. Voničkou se tehdy vykuřovalo obydlí i hospodářská stavení pro ochranu a očistu.

Vánoční vykuřovadlo vychází z velmi starého a tradičního receptu, používaného tisíce let.

Je namíchána z nejlepších surovin tak, aby přinesla do Vašich domovů nejen tradiční vánoční vůni, ale také původní význam, očistu a ochranu, jež měla v dávných dobách.

Spalujte na uhlíku, či plátku Mica, voničku lze vhodit i na kamna a krb. Můžete také spalovat společně s pryskyřicí kadidlovníku a myrhou.

 

Hmotnost: 20 g

Účinek: Očistný / Léčebný / Meditační /

Vůně: bylinná, hřejivá, typicky vánoční

Způsob spalování: uhlík, plátek mica, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: