Elektrická kadidelnice

Kód: 412019.01
Neohodnoceno
3 299 Kč –5 %
Lotos kadidelnice
3 299 Kč –5 % 3 134 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Keramická kadidelnice s elektronickým spalováním

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrická kadidelnice je dlouhodobou kvalitní investicí pro případ, že máte rádi čisté a jemné vůně vykuřovadel bez potřeby zapalování uhlíků. Tělo kadidelnice je vyrobeno z keramiky v jednoduchém japonském stylu v tmavě lesklé kropené glazuře.
Kadidelnici lze nastavit na potřebnou teplotu v rozmezí 70 – 250°C pro pálení všech druhů vykuřovadel. Byliny zahříváme na nižší teploty a sypeme přímo do kadidelnice.
Dřeva zahříváme na střední a vyšší teplotu přímo v kadidelnici, směsi a pryskyřice vkládáme do kovové misky, která je součástí balení, miska lze po vychladnutí snadno vyčistit vydrolením tuhých zbytků pryskyřic. Tekuté vykuřovadla či oleje kapeme do kovové misky, případně s přidáním malého množství vody, oleje zahříváme na teplotu 70 – 90°C, vykuřovadla na více.
Kadidelnici od zbytků pryskyřic vyčistíte s opatrností před popálením vytřením za tepla papírovým ubrouskem. Jedná se o nejčistší a nejšetrnější způsob pálení vykuřovadel, hodí se pro domácí použití, meditační centra a masážní salóny, všude tam, kde preferujete jednoduchou a bezpečnou obsluhu bez použití uhlíků či svíček, tam, kde chcete dlouhodobou a jemnou vůni prakticky bez kouře a s nejvyšším relaxačním a terapeutickým účinkem. Můžete rovněž kombinovat různé druhy dřev, pryskyřic a bylin s éterickými oleji ve vytváření jedinečných osobních vůní.
Průměr: 9,5 cm Výška: 6,0 cm, (9,3 cm vč. pokličky) Země původu: Španělsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: