Svíčka Anděl Strážný s růženínem

Kód: 937972.01
Neohodnoceno
621 Kč
Skladem (2 ks)
Svíčka ANDĚL STRÁŽNÝ s vloženým krystalem růženínu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíčka s unikátní mramorovou strukturou, obsahuje kámen RŮŽENÍN, během vyhořívání na okraji svíčky postupně vznikají tzv. andělská křídla a je vyrobena exkluzivně pro tento obchod.


Harmonizační svíčka jemně růžové barvy  ANDĚL STRÁŽNÝ s unikátní mramorovou strukturou a krystalem růženínu uvnitř svíčky.
Ve svíčce je přírodní neopracovaný krystal růženínu, který dodává svíčce příjemnou harmonizující energii. Svíčka sama o sobě má speciální strukturu, svým vzhledem připomíná samotný růženín.

Anděl Strážný je naším ochráncem, ale i průvodcem po celou dobu života. Chvíle strávené při světle této svíce nám přináší jemnou energii jeho přítomnosti, ve které je radost pobývat. Při vyhořívání svíčky se po jejích stranách postupně vytváří tzv. křídla z tuhnoucího parafínu a tím ještě víc umocní světelný zážitek. Velmi jemně tónovanou svíčkou světlo prostupuje a proto září v celé délce. Po vyhoření svíce můžete kámen, který je uvnitř vyjmout a po očištění použít pro harmonizaci vody nebo jako talisman.

Svíčky obsahující drahé kameny jsou vyrobeny exkluzivně pro náš obchod "U Džoudyho".

Tyto svíčky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího parafínu, zpracovaného unikátní šetrnou technologií. Svíčky vznikají ve speciálně vyrobených formách, podle vlastních návrhů, ve kterých se tvoří mnoho hodin, než mohou rozdávat své čisté světlo.

 

Rozměry: válec
Výška: 20 cm
Průměr: 7 cm

Výrobce: Atelier Svíce a svíčky

 

K svíčce je také přiložena cedulka, která s sebou nese poselství svíčky. 

Obsah cedulky:

Svíčka Anděl Strážný s vloženým krystalem růženínu

Anděl Strážný...
je denně s námi, buďme i my s ním při světle svíčky.

Růženín
Jeden z nejúčinnějších krystalů pro srdce a srdeční čakru. Uklidňuje, posiluje lásku, pomáhá přijímat nezbytné změny. Učí jak milovat sebe, připomíná nám naše úmysly a citlivost pro vše krásné. Hojí vnitřní bolest a strádání.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: