Svíčka 10 čaker s hrotem křišťálu

Kód: 412282.01
Neohodnoceno
636 Kč
Skladem (4 ks)
Svíčka 10 čaker s vloženým křišťálem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čakrová svíčka 10 čaker obsahuje HROT KŘIŠŤÁLU uvnitř svíčky, během vyhořívání na okraji svíčky postupně vznikají tzv. andělská křídla, má knot z obou stran a je vyrobená exkluzivně pro náš obchod.

Harmonizační svíčka v barvách deseti čaker, uvnitř každé je hrot křišťálu, pro zesílení účinku svíčky. Po vyhoření můžete hrot křišťálu vyjmout, očistit jej a použít dále např. k harmonizaci vody nebo jako talisman. Specialitou této svíčky je použitelný knot z obou stran, takže si můžete zvolit, zapálíte-li svíčku od první nebo symbolicky desáté čakry. Říká se, že člověk má tolik čaker, kolik jich dokáže využít...

Čakrové svíčky jsou vyráběny k harmonizaci energetických center v našem těle, ale i k harmonizaci prostoru.

Svíčky obsahující kameny jsou vyrobeny exkluzivně pro náš obchod "U Džoudyho".

Tyto svíčky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího parafínu, zpracovaného unikátní šetrnou technologií. Svíčky vznikají ve speciálně vyrobených formách, podle vlastních návrhů, ve kterých se tvoří mnoho hodin, než mohou rozdávat své čisté světlo.

Rozměry: válec  
Výška: 27 cm
Průměr: 6 cm


Výrobce: Atelier Svíce a svíčky


K svíčce je také přiložena cedulka, která s sebou nese poselství svíčky. 

Obsah cedulky:

Svíčka s křišťálem

Tato svíčka obsahuje přírodní hrot křišťálu.

Křišťál (Křemen)
nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie. Pohlcuje, ukládá a reguluje energii, čistí a uzdravuje, spojuje duši a mysl. Napomáhá soustředění, uvolňuje paměť, harmonizuje čakry. Působení křišťálu je jedinečné a mnohostranné.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: