PŘEDNÁŠKA: Čínská medicína – Vědomě v těle - více slov k pochopení (Eva Zimmelová) - 19.10.2020

FÚZE MODERNÍ FYZIOTERAPIE S UMĚNÍM STARÝCH ČÍNSKÝCH MISTRŮ...

Co je to vlastně Hluboký stabilizační systém páteře? A jak s tím souvisí energie Qi? Co je to vlastně BOLEST, proč vzniká a jak funguje? Chcete tomu porozumět? Pak právě vám je určen tento večer...
Čínské techniky Tai-ji a Qi-gong se v náhledu na lidské tělo překvapivě shodují s moderní fyzioterapií. Používají pouze jiný slovník. Ve společném čase nahlédneme do obou těchto směrů.
Jak funguje náš pohybový aparát? proč nás bolí záda a klouby? jak vlastně cvičit tak, abychom si pomohli? odnesete si pochopení a také funkční techniky do kanceláře, použitelné za běžného dne.

 

Datum: 19.10.2020 (pondělí)
Čas: 18:00 - 20:00hod

Cena: 300,-Kč

Kontakt pro rezervaci: zimmelovaeva@email.cz

Lektor: Eva Zimmelová

V roce 1995 začala studovat čínskou medicínu, krátce po té přibrala studium čínštiny a od roku 1996 specializaci čínské fytoterapie u Dr. Jozefa Luckého a Dr. Jana Soldána . S Tai-ji začala v roce 1997 stylem Chen. Po složení akupunkturistické zkoušky ČSSB otevřela ve svých 22 letech ordinaci tradiční čínské medicíny, začala přednášet a publikovat. V roce 2000 se začala věnovat Qi-gongu a Tai-ji styl Wu-dang a Yang a v čínském Tian-Jinu získala umístění odpovídající 2.pozici za sestavu Tai-ji Sedmi hvězd. Mezi roky 2005 a 2009 Tai-ji samostatně vyučovala. Od roku 2011 je licencovanou trenérkou fitness 2.třídy u Dr. Petra Tlapáka následně studovala trenérskou licenci 1.třídy v oboru kulturistika na FTVS UK. Praxi získala mimo jiné i jako trenérka kondiční fyzioterapie a hlavní lektorka Tai-ji v Centru pohybové medicíny Prof. Pavla Koláře.
Spojila tak poznatky moderní fyzioterapie s moudrostí starých čínských cvičebních technik. Učí po republice v seminářích Vědomě v těle hlubšímu porozumění sám sobě. Vedle toho přednáší o čínské medicíně, a v soukromé praxi pomáhá lidem skrze byliny, akupunkturu, výživu, individuální Qi-gong a metodu DNS Prof. Koláře, navrátit se do vnitřní harmonie a zdraví.

Kopie souboru NZ6_5659